Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki szeretném próbálni a...

Ki szeretném próbálni a varázsgombát. Tapasztaltabbak tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat olvasgattam a témában, viszont van néhany kérdésem amire nem találtam meg a valaszt. Most vettem 2g-t, viszont ezen a héten nem lesz rá lehetőségem hogy elfogyasszam távolléti okok miatt. Hogyan tárolandó? Nyilván szárítva van, ilyen formában meddig áll el? Leginkább ez a része érdekelne, és még az lenne a kérdésem hogy fogyasztás előtt mennyit ajánlott enni? Egyáltalán ajánlott? A hányás elkerülése végett kérdezem, igaz nem lenne nagy tragédia, de ha egy mód van rá jobb tenni a megelőzésért. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2021. febr. 10. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Száraz, hűvös helyen tárolandó. Mindenképpen éhgyomorral próbálkozz. Főzetet készítesz vagy simán megeszed?
2021. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Elrágcsálni szeretném majd

Köszönöm a választ :)

2021. febr. 11. 22:59
 3/8 Ciklon66 válasza:
100%
Érdeklődni szeretnék hogy,hol lehet kapni?
2021. febr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Ne egyél előtte legalább 5 óráig semmit. Csinálj teát abba rakd bele lehetőleg porrá őrölve. A gyömbéres mézes tea enyhít a hányingeren
2021. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Se melegíteni, se főzni nem szabad. Mert kimegy a hatása.

2 grammot rágcsálj el. Vagy citromlében áztasd kicsit és apróra elrágva edd meg. Én csak 1 grammot ettem, de nagyon kevés hatása volt. Ezért 2 grammal kezdj, kezdésnek jó lesz. Utána másik alkalommal növeld az adagot 3 grammra. De két fogyasztás között tarts 1-2 hét szünetet. Különben nem fog hatni. Ha érdekel privátban elmesélhetem milyen élményem volt a gombával.

2021. márc. 29. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kjanos403 válasza:
Szóval azt mondod, hogy 1 adag az 2 gramm legalább?
2021. júl. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
igen
2021. dec. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az erősebbekből 1 is kicsattint. Viszont a normál kicsi kalapos, hosszú szárúból kell a kettő. Bár az is kérdés hogy mi a cél? Kettő az már meg tud csapatni rendesen. Persze nem dílertől vett kettő - hanem amit magának lemér az ember mérlegen, és ki is van szárítva rendesen 😃
2021. dec. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!