Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a lázmérőben kettészakad a...

Ha a lázmérőben kettészakad a szál, "javítható" házilag?

Figyelt kérdés

Galliumos lázmérő. Valahogy kettészakadt a szál.

Próbáltam összemelegíteni.

Ha lerázom, újra ott a kb. 2 centi szünet.


2021. febr. 12. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Inkább vegyél újat, 2-3 ezer forint.
2021. febr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem lázmérőt, hanem sima hőmérőt én úgy javítottam, hogy felmelegítettem meleg vízzel maxra, majd hagytam kihűlni, működik azóta szakadás nélkül.
2021. febr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%

Csak azért teszem be, hogy lásd, 2021-ben hová fejlődött a világ:

[link]


4,99 dollár egy lázmérő Kínából, amiből 3 dollár engedményt kapsz, ha a NEW USER COUPON-ra kattintasz.

Gyengébbek kedvéért ez 1,99 dolláros végsó ár, és kb 1 hónapon belül lesz egy menő lázmérőd 600 forintból.


Ha ez nem felel meg, akkor kérlek melengesd tovább a 19. századból ittrekedt eszközödet.

Amúgy üdv a 21. században!

2021. febr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves nagy arcú, gúnyolódók!

Képzeljétek, már korábban megrendeltem lázmérőt, de még pár nap, mire megérkezik.

Koronavírusos vagyok, karanténban, magas lázzal.

Megkérni sem tudok senkit, ugorjon már be a patika, és hozzon nekem egyet.

2021. febr. 12. 10:20
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as üdv a 21.században, ahol pont a magad fajta nem gondolkodók, hanem vegyünk újat azonnal szemléletet alkalmazók miatt rengetek problémával néz szembe az emberiség. Anyádért kellett volna újat vennem, ha 5perc alatt 'javítható' volt a régi??
2021. febr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, semmi rosszindulat nem volt a válaszomban.


Egy szóval sem írtad, hogy koronás vagy, és nem mehetsz ki. A megadott infók alapján azt hittem, te is olyan vagy, mint az ismerősöm, aki sajnálja a pénzt ilyenekre, és inkább megoldja és megszereli maga.


Másrészt simán tudsz venni. Megrendeled, leteszik az ajtód elé, csengetnek és már le is léptek. Épp csak ki kell szaladnod érte.

2021. febr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
36%

Szerintem nem gúnyolódás, ha kapsz egy jótanácsot. Egyébként pedig lehetne némileg kisebb arcod, és hazudhatnál kevesebbet.

Legalább itt.

A covid nem arról szól, hogy te óránként lázat mérsz. Gondolom, ezt az orvosod is elmondta.

De segítek, a láz nem számít. Akkor hívj majd mentőt, ha fulladsz. Addig maradj otthon, és csak akkor okoskodj, ha valami értelmes dolog jut eszedbe.

2021. febr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!