Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez furcsa, van meg hasonlo ember?

Ez furcsa, van meg hasonlo ember?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h meg sosem voltam masnapos.Egyszeruen semmi bajom masnap, akar mennyire is berugok.Ha jar meg vlk hasonlo cipobe mint en, az kerem irja le.Kort es nemet is kerek:P
2010. aug. 16. 21:36
 1/7 anonim válasza:

Én is így vagyok:)

Amúgy azthittem régen,hogy én is másnapos vagyok, de miután a fejfájás és az a furcsa közérzet akkor is ugyanúgy jelentkezett akkor, ha nem aludtam csak mondjuk 1 órát, rájöttem,hogy én még sosem voltam másnapos:D

Jó, ugye?:D

2010. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel,akár mennyit iszom és jól berúgok,nem lesz bajom.Viszont,ha pezsgőt iszom,nagyon szédülök és rosszul vagyok,egy idő után elmúlik,de másnapos akkor sem szoktam lenni.Volt,hogy itt aludtak a barátnőim,(vagy én náluk)előtte este jól becsíptünk én meg felkelés után két pofára ettem az édességet,vagy azt ami kicsit édes volt,ők meg hányingert kapva zavartak el mindig=)
2010. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és 20 L
2010. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a csajok általában jobban bírják a piát.. :)
2010. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Másnap csak nagyon sok vizet iszom, fejfájás, hányinger soha nincs. (azért ájulásig soha nem ittam magam, nem is akarom, csak jól szoktam magam érezni)

21L

2010. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Leggyakrabban lányoknál fordul elő. Még a spektrumon volt régebben erről egy műsor, mi szerint a nőknek az agyukban 2 olyan valamilyük van, amiből a férfiaknak csak 1 van és alkohol ivás esetén kikapcsol az a dolog, viszont a nőknek bekapcsolva marad 1 és ezért jobban bírják. Bocsi, hogy a "valami" szót használom rá, mert sajnos nem emlékszem, hogy mi volt az. ^_^'
2010. aug. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt hittem h mar egyedul vagyok, de latom h nem:D.Ez egy aldas:))nagyon jo h masnap nincs semmi bajom, a tobbiek meg korulottem csak aludni akarnak:)) Am 17/F
2010. aug. 16. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!