Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy néz ki számodra egy...

Hogy néz ki számodra egy furcsa ember?

Figyelt kérdés
Nem a hajléktalanokra,az alkoholistákra vagy a drogosokra gondolok hanem például mész az utcán és jön egy ember akit furcsának ítélsz.
2009. aug. 20. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát aki normálisan van felöltözve, normális frizurával, mosolyog, kézenfogva sétál a nőnemű feleségével és kisgyerekével.

Na ez már manapság nagyon furcsa.

2009. aug. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hát pl az emók néha úgy kitudnak nézni h hajjaj...

általában borzalmas a hajuk, a ruhájukról nem is beszélve xD

2009. aug. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyen totál elvont emberek.. Akik ilyen kb. másik dimenzióba élnek. Nem hogy furcsák, de félek is tőlük! Múltkor állok buszmegállóban és megjelenik egy csávó.. Totál teljesen úgy volt felöltözve mint 1 cowboy.. Csak a pisztoly táska hiányzott.. hosszú haja.. össze volt fogva hátul... Eléggé ápolatlan is volt.. Erre majdnem szívrohamot kaptam amikor megláttam a vállán 1 patkányt! Az nem egér volt, mert ez nagy volt és hosszú a farka! Szerintem fehérebb lehettem mint a fal, mert mindenki engem nézett.. Na számomra ez furcsa.. Meg amikor látok 1 Goth-ot.. meg ilyen Marilyn Manson imitátort.. Áhh azoktól beszarok..
2009. aug. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

" Meg amikor látok 1 Goth-ot.. meg ilyen Marilyn Manson imitátort.. Áhh azoktól beszarok.. "


:D Ugyan így vagyok ezzel. Számomra olyan ilyesztő ez a stílus, mintha a halál emberei lennének.

2009. aug. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gothok nagyon szépek, engem valahogy megnyugtat a jelenlétük :) Egyébként nem tudnám megmondani, hogy ki a furcsa (külsőre), inkább olyanok vannak, akiknek furcsa kisugárzásuk van. De ha találkozom ilyen emberrel, annak csak örülök, mert ő legalább nem olyan mint a többiek. Ha minden ember ugyanolyan lenne, nagyon unalmas lenne a világ.
2009. aug. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Osztom az előttem szólnak a véleményét.

Nekem is van egy Goth ismerősöm, egy lány, akit nagyon birok, tiszta jófej, mondjuk őnála igaz az h "zord külső" érző lelket takar=)

Am meg énis szeretem ha valaki nem olyan mint a többiek=)

2009. aug. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bill Clinton, amint buszt vezet...

(megláttam a buszvezetőt, és tök úgy nézett ki, mint B. C.)

2009. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
számomra minden ember furcsa...
2009. aug. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Bill Clinton, amint buszt vezet..."

XD ez rohadt jó soha nem röhögtem ilyen jótXDJa és nekem az a furcsa h a szomszédunk úgy néz ki mit egy középkori faszi és olyan ruhát is hordXD

2009. aug. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én imádom a goth stílust! A rappereket viszont furcsálom mikor jön ilyen kis p.cs. h ő mekkora gengszter meg milyen vagány...:D
2009. dec. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!