Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy kaphatom el legkönnyebben...

Hogy kaphatom el legkönnyebben a koronavírust, hogy ingyen antitest teszt nélkül kapjak majd igazolványt ami később valószínű korlátozások alóli mentességhez vezet majd?

Figyelt kérdés
2021. febr. 13. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Elmész önkénteskedni egy COVID-osztályra és nem használod a védőfelszerelést. De komolyan, Te direkt el akarod kapni a vírust? Akkor előbb tényleg nézd meg, hogy az emberek egy kis részénél milyen súlyos megbetegedést tud okozni. Mindenki azt hisz, hogy ő kivétel. Ezzel szemben van fiatal áldozat is és súlyos szövődmények is lehetnek.
2021. febr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
#1 minden ilyen fiatal áldozatnál súlyos elhízás, vagy más egyéb fokozó tényező is jelen volt. Magyarán ezek az emberek egy sima influenzába vagy tüdőgyulladásba is simán belehalhattak volna.
2021. febr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
26 vagyok kicsit 70kg alatt. Eddig az istenért nem bírtam elkapni pedig igazolt covidossal is éltem egy lakásban. :D Viszont most 14 ezret nem akarok kifizetni a szabadságomért.
2021. febr. 13. 13:21
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Nyilván ritka, de igenis vannak súlyos esetek fiatalkorban is. De aki biztos magában, az csak kapja el. Amíg fertőző, addig vigyázzon, hogy másokat meg ne fertőzzön, aztán hawaii. Csak nehogy rosszul járjon.

Huszonéves kolléganőm 6 hétig volt beteg (otthon). Azóta kevésbé tud koncentrálni, de persze dolgozik.

2021. febr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Viszont most simán beadja a papírt és jó eséllyel mehet bárhova. Aki pedig nem kapta el az este 8as zárkába lesz zárva lehet nyárig is. Mert oltás az persze sehol. Ha van is 80 +-osoknak akik a házból nem bírnak egyedül kimenni.
2021. febr. 13. 13:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Rossz hírem van. Pár héten belül rájönnek a dilettáns döntéshozóink, hogy nem olyan jó ötlet az utólagosan tesztelő, már átesetteknek papírost adni, mert a franc se tudja, hogy mikor estek át rajta, lehet, hogy 1 éve, az meg már nem ér semmit. És akkor még a különböző vírusmutációkról nem is beszéltünk.
2021. febr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pedig én lehet ezért nem kapom el hiába voltam egy zsák kontakt mellett a múltban.
2021. febr. 13. 20:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyere rádköhögök szívesen, én még nem igazoltan vagyok az, de minden tünetem erre mutat. Ilyen kérdést XD. Egyébként nem kívánom hogy elkapd...
2021. febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy senki nem tudja még, hogy aki védett az milyen előnyöket élvezhet. Legtöbb megnyilatkozás azt mondja, hogy semmilyet, mert az immunis nyálkahártyáján még jelen lehet a vírus, így ugyanúgy fertőzhet mint ez előtt. Szóval marad a maszk meg az időkorlát, meg egy sor más dolog, legfeljebb a hőzöngés elkerülésére kitalálnak valami neszesemmi kedvezményt a védettek számára, amit úgy sem fog senki kihasználni...
2021. febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Addig biztosan nem kap senki semmiféle előnyt, amíg nem juthat hozzá mindenki az oltáshoz, mivel annyira hátul van a sorban (és nincs elég vakcina sem).
2021. febr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!