Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen oldalról tudnék jó...

Milyen oldalról tudnék jó minőségű szájmaszkot rendelni?

Figyelt kérdés
Olyanra vadászok, ami nem párásodik vagy vizesedik be már az első két percben. Sima fekete kellene, ami nem nagy méret. Nem a gumi állíthatóságára gondolok, hanem maga a maszk ne takarja be a szemem. Az átlag méretek nagyok. (női vagy S-es kellene) Esetleg van valakinek minőségi tapasztalata, amit tudna ajánlani?

2021. febr. 13. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
2021. febr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Szállítással együtt már több, mint 6000 ft. Kicsit sokallom. Meg nekem olyan kellene, amin nincs semmilyen logó vagy minta. Melóban csak sima fekete lehet.
2021. febr. 13. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:
A bolha- ill kínai piacokon hegyekben van 500 Ft körüli áron.
2021. febr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2021. febr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

6 ezerért már komplett biciklit lehet venni.

Nehogy már egy darab gumirozott géprongy kerüljön ennyibe.

2021. febr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3-as. Tudom. Vettem is már néhányat itt-ott. Amikor elkezdem hordani, vagy nagy, vagy pár perc után párás lesz és ilyen hidegben elég kellemetlen. Egész nap 10 percenként nem tudom cserélgetni, mert nincs 20 db.

4-es. Olvastam, amit küldtél, szimpatikus is, de nem ír méretet.


Azért írtam ki a kérdést, hogy hátha valakinek van konkrét tapasztalata, hogy ....-ről rendelt, kis méret, és jól szellőzik, később kezd el bevizesedni, mint amelyik 2 perc után 😂

Már annyi szájmaszkot vettem, hogy már nem szeretnék több pénzt kidobálni feleslegesen.

2021. febr. 14. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!