Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A pala tetőt a szüleim a...

A pala tetőt a szüleim a földbe akarják elásni, mérgezőek lesznek a gyümölcsre?

Figyelt kérdés

El vagyok keseredve!

A szüleim nem akarják elvitetni a palát, mert tetőt cserélnek és ezért inkább a földbe kívánják ásni!!!!!!

Apám egy garázst akar építeni a kocsinak. De úgy akarja, hogy annak legyen jó alapja. Szeretne egy nagy gödröt ásni és beletenni a palát. Aztán nyilván beásná meg minden. Csak nem sokkal utána vannak a gyümölcsfái. Van vagy 30 gyümölcs fája, ami mingyájunk számára nagy érték. Sokat eszünk róluk.

De nem vagyok képes elhinni, hogy ami jó, még azt is tönkre teszi!!!! Csak mert spórolni akar. Értem én hogy vagy 300 ezer elvitetni a veszélyes hulladékot, de majd a víz be mossa a fák gyökerébe és magát engem és az unokáit fogja megölni ezáltal.


Kérlek segítsetek nagyon ideges lettem. :( Elvagyok keseredve teljesen kérlek édes istenem hogyan térítsem jó útra.


Inkább kifizetem én azt a 300ezret. Keményen 400ezrem van, amennyit eddig összetudtam gyűjteni diákmunkával és ösztöndíjjal, de fáj a szívemnek, hogy ezt csinálják.



2021. febr. 14. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sokmilliós büntetést fog apád kapni környezetkárosításért, a házatokat is elárverezik miatta, annyit. Aztán majd megy a sufniba felkötni magát. Gratulálj neki a nevemben.
2021. febr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az aggodásod abbol a szempontbol jogos, hogy nagy disznoság és törvénybe ütközö is elásni. De a gyümölcsfákkal és a gyümölccsökkel nem lesz baj. Az azbeszt nem egy felszivodo méreg hanem ha a levegöbe kerülnek az apro szálacskák a belégzése és a tüdöben összegyülése miatt káros, rák okozo.
2021. febr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De ki fogja ezt bejelenteni????

Senki se tudja meg!!!!

Én meg nem jelenthetem fel a saját lánya. Örökké elfelejthetem, ő ezt így nem latja be, hogy ez ilyen veszélyes.

Aki felrakja a tetőt ő csak felajánlja h elviszi utána leszarja h mi mit csinálunk vele. Ha azt mondja apám majd ő elviteti elhiszi az ember és ilyen egyszerű. Senki nem látja, senki nem tudja, csak mi és én idegeskedhetem.

2021. febr. 14. 13:47
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem a fák miatt, inkább csak azért rossz, mert akkor az ottmarad, nem lehet úgy a kerthez hozzányúlni. De ha mondjuk ásnátok egy 5-10-20méteres gödröt és abba beledobjátok, az nem biztos hogy bárkit fog zavarni utána. Majd 200év múlva vagy 1000év múlva valaki kiássa aztán odébbhajítja. Nem tudom mennyire mérgező a környezetre, az biztos hogy bizonyos érték fölött a levegőben problémát okoz az emberi tüdőbe kerülve. Szerintem keress egy olcsó vállalkozót aki elintézi és biztosnságos helyre teszi.
2021. febr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
kemény büntetés lesz az azbesztpala beásása miatt, pénzben, és aki tud róla, azt lehet, hogy le is csukják. Téged is elővesznek, mert ha tudsz róla, és hallgatsz, bűnpártolást hajtasz végre.
2021. febr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Keress ügyvédi irodákat a környezetedben, és hívd fel őket, foglalkoznak-e környezetvédelmi joggal. Kérj időpontot, kérdezd meg, mibe kerül a tanácsadás, és kérdezd meg őket, mi a büntetés ezért, amit apád tervez. Mégis vicces, hogy egy hlye szülő miatt lecsukják a családot esetleg, vagy odavész minden pénzük, akkora büntetést generál az öreg.
2021. febr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ne félj, az ügyvéd nem fog feljelenteni.
2021. febr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mondd neki,hogy leadod te.

Összerakva nem sok helyet foglal el.

Aztán 5-10 dbonként leadod,úgy nem olyan nagy kiadás.

Én legalábbis így oldanám meg.

2021. febr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én kifizetném helyette, hogy elvigyék.


Tudom, hogy 300 ezer Ft sok pénz a Te korodban, de később 2 hónap alatt többez keresel majd. Akkorra már egyáltalán nem fogod sajnálni, hogy kifizetted.


Utólag elbontani a feltöltést, kiásni, úgy elvitetni, az sok milliós lenne. Nem éri meg.

2021. febr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tudom, csak szeretnék házasodni jövőre, összeköltözni párommal. Bíztam benne, hogy nem 0Ft-tal indítok. De persze inkább kifizetem, minthogy a káros anyag miatt baj legyen. Számomra fontos a családom, jövendőbeli gyermekeim és az én egészségem ism
2021. febr. 14. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!