Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mekkora probléma, ha viszonyla...

Mekkora probléma, ha viszonylag sűrűn veszek be hashajtót?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van, hogy több napra elszoktam menni itthonról, általában 3-4 napra. Sajnos van egy olyan “gátlásom”, ha hívhatjuk így, hogyha nagy dolgot kell végeznem egyszerűen képtelen vagyok másnál elmenni mosdóba nagy dolgot végezni, és mikor van 1-2 nap hátra mire hazajövök nem vagyok már túl jól miatta. Hiába próbálkozok vele egyszerűen nem tudom másnál elvégezni. Ilyenkor mielőtt elmegyek itthonról előtte való nap beveszek egy hashajtót és olyankor kibírom teljesen. Tudom, hogy ez egy nagyon nagy hülyeség, de nem tudom egyszerűen ezt a gátlást legyőzni. Mekkora probléma, hogy hetente- kéthetente beveszek egy hashajtót? Lehet komolyabb problémám ebből?
2021. febr. 15. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

ha raszoksz, utana nem fogsz tudni nelkule sz.rni, ami eleg nagy problemakhoz vezethez.

en is ilyen gatlasos vagyok, de erot kell vennem magamon, mert az egeszsegemet nem akarom miatta tonkretenni. amit en csinalok : nem eszem magam tele nehez etelekkel, sok rostot fogyasztok, sok vizet iszom, tehat amikor ramjon, gyorsan tudok vegezni, nem kell erolkodni.


vendegsegben a hangokat ki tudod kuszobolni, ha nehany reteg papirt teszel a viz felszinere, es viszel magaddal valamilyen illatiosito sprayt a taskadban, majd a leheto leggyorsabban lehuzod.

2021. febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől nem, de valóban függőséget tud okozni.
2021. febr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!