Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Random rosszul érzem magam!?

Random rosszul érzem magam!?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatról a másikra elkezd fájni a fejem, hányingerem van és ráz a hideg. Általában délután, este felé van mindig, de nem minden nap. Lázam nincs. 34,5-35,5 között szokott lenni a testhőmérsékletem mindig. Az idegesség okozhat ilyet vagy érdemes lenne orvoshoz menni?
2021. febr. 17. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez akkor szokott lenni, mikor keveset eszek, mert annyira belemerülök a feladatokba, tanulásba.
2021. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvos!
2021. febr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
34,5-35,5 közötti hőmérséklet, biztos ez? A normál hő kb 36-37 fok között van. Engem 35.5-tel kórházba vittek, mert attól féltek, hogy összeomlik a keringésem és kómába esek. A pajzsmirigyed rendben van? Mindenképp menj orvoshoz.
2021. márc. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen biztos. Több hőmérővel is mértem mert én is alacsonynak találom, de mindig ennyi. Nem tudok arról hogy pajzsmirigy problémám lenne, bár már többen is javasoltak labor vizsgálatot egyéb okok miatt is
2021. márc. 2. 13:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!