Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem érzem a tűszúrást...

Miért nem érzem a tűszúrást és miért vagyok rosszul csak utána?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2,5 hete injekciózom magam vérhígítóval napi 2x. Általában a jobb combomba adom, mert egyszerűen ott nem érzem valamiért a szúrást, ellenben a bal combomban iszonyatosan fáj, feszít, csíp. Sajnos tűfóbiás vagyok, el sem tudtam képzelni hogy magamat fogom szúrni de azt még annyira sem hogy a párom szúrjon meg. Az érdekelne hogy létezik hogy a stressz és a pánik okoz a beadás után rosszullétet? Hogyan tudnám ezt leküzdeni? Tegnap volt az első nap hogy egyedül adtam be, utána remegtem majd “beájultam” és órákat aludtam.... Iszonyatos ez az öninjekciózás

2021. febr. 17. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Iszonyatosak a szenvedéseid!
2021. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Igen, siman lehet a panik es a stressz miatt. De szerintem eleg eros vagy ahoz, hogy lekuzd :)))
2021. febr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm, az elsőnek pedig egy marék ilyen injekciót kívánok a seggébe❤️
2021. febr. 17. 21:02
 4/4 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ez nagyon nehéz lehet egy tűfóbiásnak, őszintén kitartást kívánok neked hozzá. Vigasztaljon a tudat, hogy én december óta ezt csinálom, és megszoktam, bár nem volt könnyű.
2021. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!