Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az oltásellenesek miért ilyen...

Az oltásellenesek miért ilyen agresszívek?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon is, ha valaki feltesz az oltással kapcsolatban egy kérdést, próbálják lebeszélni, sértegetni kezdik a kérdezőt.

Az oltásellenes ismerőseimmel azért romlott meg a kapcsolatom, mert folyamatosan linkeket, oldalakat küldözgetnek, sértegetnek, ha más a véleményem vagy nem akarok belépni egyik ilyen csopotba sem. De ez már 2020 előtt ilyen volt, egyikük őrjöngeni kezdett velem a telefonban (sima beszélgetésből ez lett), mert közöltem vele, ha gyerekem lesz én nem fogok sumákolni az oltásokkal.

Nem regisztráltam a mostani oltásra, de ezt már nem is árulom el nekik, mert kabaré nézni, ahogy hergelik magukat. Jó ez az utolsó kicsit gonosz.



2021. febr. 17. 23:17
 1/2 lencsefőzelék ***** válasza:
70%
Talán mert az oltáspropaganda is agresszív. Szokták mondani, hogy amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten.
2021. febr. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
17%
Sajnos ilyen konnyen agymosotta valnak emberek. Foleg akik szereny tudassak rendelkeznek a temaban, es nem kepesek a logikus tudomanyos gondokodasra, nem ismerik a forraskritika fogalmat.
2021. márc. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!