Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ennyi oltásellenes?...

Miért van ennyi oltásellenes? Miért rettegnek ennyire?

Figyelt kérdés

Ha egy kicsit tájékozódnátok hiteles forrásból, tudhatnátok hogy a vakcina le volt tesztelve, és azért került ilyen “hamar” piacra, mert egy világjárvány közepén vagyunk és az adminisztratív folyamatokat lerövidítették. Értsétek már meg, hogy vakcina nélkül nem fogunk többé normális életet élni.


Ui. A vakcináknak általában nincsenek hosszútávú mellékhatásai...



2020. dec. 27. 10:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
72%
Mit zavar téged az, hogy ha valaki nem oltatja be magát és megdöglik? Te beoltatod magad, nem kell félned. Ne érdekeljen más, csak saját magad és a közeli szeretteid.
2020. dec. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
71%
Ezek után csak azért nem adatom be, hogy idegesítselek téged :D
2020. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 A kérdező kommentje:
Rendben, ne adassátok be, de akkor ne sírjatok, ha nem oldják fel a korlátozásokat még 5 év múlva sem...
2020. dec. 27. 10:18
 4/81 TotoJTD ***** válasza:
76%

40 ev alatt nem tudtak vakcinat fejleszteni a HIV virus fertozesere, 100 ev alatt nem talaltak vakcinat vagy gyogymodot a rakra, evtizedek ota van influenza elleni vedooltas aminek 40!!!%-os a hatekonysaga, es most azt akarjak mondani, hogy kevesebb mint 1 ev alatt csinaltak egy olyan vakcinat, aminek 95%-os a hatekonysaga egy olyan virus ellen, ami soha nem volt elkulonitve, amit tesztekkel sem tudnak biztosan kimutatni, es amire az emberek tobbsege mar immunis.

Tegnap olvastam egy jot, mar nem csak mutalodott covid19 van, hanem szuper fertozo mutans covid, szuperfertozo!! Es ezt az emberek megeszik, hat oltassa magat nyugodtan aki akarja. :)

2020. dec. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
74%
Leszarom a korlátozásokat.
2020. dec. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
54%
#3 engem nem zavarnak a korlátozások. Sőt örülök neki! Felőlem a következő 50 évben is így maradhatna.
2020. dec. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
63%
#7 én jelenleg home officeból tolom és indiai kollégákkal konzultálok angol nyelven. Szóval több mint való magadból indultál ki a kanapén ücsörgéssel és a benzinkúton gürizéssel, mint példa.
2020. dec. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
13%
Begyöpösödött embereknek, akik csak a tv előtt döglenek és örülnek ha a Mónika showt újra leadják, mit is vártunk tőlük...
2020. dec. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
76%

Miért nem lehet az, hogy én nem pofázok bele ki mikor oltatja magát akkor mások se pofazzanak bele én mikor oltatom magam.

Fel kell fogni nem tudják az emberekre kényszeríteni a vakcinákat koronavírus ellen, és nem fogják tudni a korlátozásokat túl sokáig lenyomni az emberek torkán.

Ha ezt nem sikerül megérteni sokkal szarabb világ jön mint most a járványban.

2020. dec. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
24%
de belefozázunk . világjárvány van közös érdek hogy túl legyünk rajta. HA nem vagy képes oltatni magad akkor ne járj közösségbe se egyáltalán.
2020. dec. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!