Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS mamàmat bevitték a kórházb...

SOS mamàmat bevitték a kórházba, sérv műtét miatt. De nem is tudtunk róla, és nem érjük el.. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Nagyon féltjük, hogy elkapja a covidot... Messze lakik tőlünk, telefonon tartjuk a kapcsolatot, a fiàval él, de ő alkoholista, sajnos. Anyukàm ma hívta őket, a fia vette fel, de nem hallottàk jól egymàst, vagy a fia nem volt teljesen magànàl, nem tudom... Felhívtuk a kórhàzat, meg tudtunk annyit érdeklődni, hogy 2 napja volt a műtét, tegnap kicsit magas volt a vérnyomása, meg màr ihatott 1 deci folyadékot. Apukàmnak, a màsik fiànak, meg azt sem tudjuk, hogy elmerjük-e mondani mert ő külföldön dolgozik, nagyon féltjük, hogy ne idegesítse fel magàt, meg ő éjjel vezet, nem tudna rendesen aludni, ilyesmi.. Nagyon félünk, hogy ott el fogja kapni a vírust, mert az isnertségünkből màr ketten is így haltak meg, hogy bevitték őket màs miatt, és ott elkaptàk, és meghaltak. Mamàm 85 éves lesz.. Ilyenkor legalàbb a portàn lehet hagyni neki dolgokat?
2021. febr. 18. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Elvileg felviszik neki de érdeklődjétek meg. Sajnálom a mamád elég idős már. Nem akarlak megijeszteni de a mamám 81 éves volt bekerült azzal a korházba, hogy sok a víz a tüdejében le kell szívatni. Napról napra romlott az állapota már a végen volt hogy meg se ismert minket vagy csak aludt. Nem tudjuk mitől lett ez az állapot. Mikor bekerült semmi ilyen nem volt. 1 hónap alatt meghalt. Az orvosok mossák kezeik. A válasz öreg volt már. És akkor még virus se volt.

Persze nálatok ne igy legyen csak leirtam a mi történetünk.

Jobbulást a mamádnak.

2021. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A nővér azt mondta a telefonban, hogy ő jól van, nagyon remélem. Nagyon sajnálom a mamàdat! :( Reggel hívjuk a kórházat, és megérdeklődjük ezt, hogy be lehet-e neki vinni dolgokat, és akkor utazok le vidékre. Meg attól is vagyunk ki, hogy egy rohadt telefon nincs nàla, amin beszélhetnénk vele. Mert azt nem írtam,hogy a mamàm sajnos nagyon rosszul làt, és ezért még kifejezetten idegesítik is az ilyesmik, ha nem làtja jól.
2021. febr. 18. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg hamar megerősödik és haza mehet. De mint irtad hogy a fia alkesz lehet jobb lenne ha ott van vele aki segit neki . Biztos szükség lesz rá időbe telik az otthoni lábadozás. 1-es voltam.
2021. febr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen, nem tudom, mi lesz a làbadozàsa alatt, valamelyikünknek oda kellene addig költöznie. Hívtuk a fiàt még egyszer, de részeg volt,alig tudtunk beszélni vele..
2021. febr. 18. 20:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Szoritok hogy minden rendben legyen
2021. febr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves tőled! Én is nagyon remélem..:(
2021. febr. 18. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!