Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csütörtökön megyek először...

Csütörtökön megyek először nőgyógyászhoz. Mit fog csinálni velem?

Figyelt kérdés

Összeszedtem valamilyen nyavalyát,és muszáj elmennem,pedig legszívesebben nem mennék,mert nagyon félek.Nagyon szégyenlős típus vagyok,és belegondolni is rossz,hogy meg kell mutatnom magamat ott lent egy vadidegennek:S Ráadásul felnyúl a hüvelyembe is,ami biztos hogy nagyon fog fájni.

Ti hogy éltétek túl az első nőgyógyászati vizsgálatot?

Szerintetek leborotváljam magam teljes csupaszra,vagy csak vágjam rövidre a szőrt?Elég sűrű és dús ott lent:(

16/L


2010. aug. 17. 13:43
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ja és még azt hozzátenném,hogy gyerek nőgyógyászatra megyek,ha ez számít.
2010. aug. 17. 13:43
 2/25 anonim ***** válasza:
Attól függ szűz vagy-e. Ha igen, akkor legfeljebb csak picit benéz a hüvelyedbe, és legfeljebb egy ujjal nyúl fel. Ha nem, akkor valószínűleg fog nőgyógyászati kacsát használni (az kellemetlen, de kibírható), és úgy néz be, kenetet vesz. Mindkét esetben kérdezni fog a menzeszedről, és meg fogja nyomkodni a hasadat. Nem kell tőle félni, nem olyan vészes, csak kellemetlen. És inkább ne borotváld le magad előtte, mert engem pl folyton megszólt miatta.
2010. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

ne borotválkozz

nem fog fájni (kellemes sem lesz, de fájdalom nem lesz)

amúgy meg menj szoknyában, csak a fehérneműt kell levegyed az öltözőben ;)


túl fogod élni :


[link]

2010. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
2010. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 krisztinav válasza:
nem kell félni, nem fog nagyon fájni. De másképp vizsgálnak ha szűz vagy és másképp, ha már nem. Ha szűz vagy, akkor végbélen keresztül vizsgál. A hüvelyi vizsgálat kellemetlen, fontos az ellazulás, próbálj lazán feküdni. Ha alaposan megvizsgál, Picit fájni fog, de nem vészes. Mivel hüvelyi fertőzésed lehet, fog kenetet venni. Ilyenkor bedug egy valamit, amivel kitágítja a hüvely bejáratát, ez is fáj, de elviselhető. Nem kell félni, szégyellősnek lenni. Mert neki munka vagy, rutinszerűen végzi a dolgát, így gondolj rá te is. Mintha csak egy szemészhez mennél. A borotválás meg teljesen mindegy. Az orvos nem ezt nézi. Ne érezz semmit se cikinek.
2010. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Az orvos nem fog megenni.Ha bármi problémád lenne a vizsgálat közben,nyugodtan szólj neki.A "szőrödet" tedd rendbe.Jó tanács:vigyél magaddal egy kb. térdig érő,bő szoknyát és azt vedd fel miután levetkőztél.Szégyenlősöknél bevett szokás.:)Maga a vizsgálat kicsit kellemetlen,de nem olyan,mintha fogorvoshoz mennél.Lehet,hogy csak a kezével vizsgál majd,de lehet,hogy egy bizonyos "kacsa" segítségével.A kacsa egy fém vagy műanyag dolog,amit betesz oda,és azzal kitágítja,hogy jobban szemügyre tudja venni.Fájni nem fáj.

Remélem segítettem egy picit:)

2010. aug. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Szűz vagy még?

Nekem az egyik barátnőm gyerek nőgyógyászatra ment, és neki a fenekébe nyúlt be a doki. :-D

Szerintem nem volt normális a doki, de nemtudom. :-D

Én már többször voltam, de még a mai napig ideges vagyok,ha oda kell mennem. Ki lehet bírni.Nem kell levágnod a szörzeted, első alkalommal én sem tettem. Vannak akik szólnak érte.

2010. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Természetesen szűz vagyok,de nem szeretném hogy végbélen keresztül vizsgáljon,az még rosszabb lehet,nem?:(
2010. aug. 17. 13:54
 9/25 krisztinav válasza:
Kelletlen a végbélen történő vizsgálat, de azt is ki lehet bírni... gondolom... mert nekem még sose vizsgáltak úgy, szerencsére
2010. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem lehet kellemes, a hüvelyvizsgálat még jobb szerintem, de még nem volt végbélen keresztül történő vizsgálatom.
2010. aug. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!