Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezzel hova menjek, a nőgyógyás...

Ezzel hova menjek, a nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy kb. 1 hónapja ciklustól függetlenül folyamatosan fáj a hasam. Nem olyan majd-meghalok-fájdalom, viszont állandó, ezt nem tartom normálisnak... Viszont tudom magamról, hogy elég hipochonder vagyok, és nem tudom, hogy egyáltalán elmenjek-e, vagy felesleges, mert csak egy újabb "vaklárma". Ez hülyén hangzik, de azt sem tudom pontosan hol fáj, mert vándorol... Egyszer olyan, mint a mensi görcs, aztán mintha a petefészkem szúrna, a vakbelem környékén is volt már (de annak gondolom mindenféleképpen lenne más tünete is).

Kb. 1,5 hete mikor utoljára megjött, annyira rosszul lettem hogy mentőt kellett hívni hozzám (ez se normális, hozzáteszem), akkor néztek vérgázt (bármi is legyen az), BétaHCG-t (terhes nem vagyok), és volt egy rutin nőgyógyászati vizsgálat, de semmit nem találtak, csak felírt az orvos Apranaxot.

Normális, hogy állandóan fáj a hasam? Esetleg felfázás lehet? Elég sokat vagyok rövid szoknyákban...


2011. okt. 8. 09:43
 1/1 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Nőgyógyászhoz menj, és ha a hasi uh-n nem lát semmit, akkor házidoki. Ez nem normális.
2011. okt. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!