Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nőgyógyászhoz megyünk...

Ha nőgyógyászhoz megyünk szőrtelenítsünk vagy sem?

Figyelt kérdés
Én már többször voltam nőgyógyásznál, szőrtelenítettem előtte és rendben ment minden. Barátnőmnek viszont beszólt az orvos ill. lecseszte, hogy ezt nem szabad és hogy legalább bizonyos helyeken hagyja természetesen.Ezek után mi a helyes? Azért nagyon sz*r dolog lehet a vizsgálószékben szétterpesztett lábakkal azt hallgatni, ahogy lecsesz az orvos.
2011. aug. 2. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ne növeszd vissza mert dokihoz mész. Látott az már mindent...Bár édesanyám azt mondja,ogy úri nő ne menjen csupasz izével dokihoz.:D
2011. aug. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az egy beteg paraszt orvos... Mindenkinek egyéni dolga hogy hol szőrös és hol nem... De majd azért nem szexelek 1 hétig hogy az orvos lássa a szőrömet nem?! Ez baromság!
2011. aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ha teljesen "kopasz" vagyok ott. Nőgyógyász előtt pedig mindig szoktam szőrteleníteni. 35 éves vagyok, voltam már párszor nőgyógyásznál, de még egyik sem szólt emiatt.
2011. aug. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez egy ciki kérdés.

Szerintem menj úgy,a hogy eleve szoktál lenni, az orvos egyébként a barátnődnek azért szólt, mert a szőr védi a nemi szervet a baktériumoktól, nem engedi őket "bemászni".

Ezért nem szeretik a nőgyógyászok a tanga bugyit sem, az tulajdonképp egy híd a fertőzésnek.


Én nem szőrtelenítek csak az orvosnak, ha épp előtte leszedtem, akkor oké, ha épp növésben van, akkor meg úgy megyek, az olyan cikis lenne, h frissen borotválva megyek, mintha neki csináltam volna....

2011. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. nem kell szőrteleníteni, úgy legyen, ahogy szoktad

2. természetesen mindenki úgy csinálja, ahogy akarja, de tény, hogy nem véletlenül nőtt oda szőr, és egészségesebb is meghagyni

2011. aug. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én mindig előtte szoktam szőrteleníteni és eddig semmi negatívat nem kaptam érte, csak ez az eset elbizonytalanított. És pont akkor amikor bejelentkeztem vizsgálatra.
2011. aug. 2. 14:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek saját dolga hogy meghagyja e a szőrt... Szerintem annál gusztustalanabb dolog nincs ha egy nő szőrös bárhol is. Kevés pasi van akit manapság izgatna egy szőrös punci és hozzá nem nyúlnának/nyalnának. Én meg veszek attól is ha nincs időm 2 naponta megborotválni és kezd nőni, magamra nézni nincs gusztusom, nem ám hogy a párom elé ugy odaálljak.


28/N

2011. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!