Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne szégyelljem...

Mit tegyek hogy ne szégyelljem a visszeres lábamat?

Figyelt kérdés
Szeretném megműttetni a visszereimet, de ahhoz még gyűjtenem kell pénzt, ugyanis lézeres vagy az összeragasztós műtétet szeretném, ami elég drága viszont sokkal hatásosabb és nyoma sem marad úgy tudom. Még fiatal vagyok, harminc éves és egyedülálló, de nagyon szégyellem a lábam. Olyanok akiknek ez a problémájuk hogyan fogadtátok el magatokat illetve fogadtattátok el másokkal? És a párotokat vagy aki esetleg így ismer meg azt nem zavarja ez a probléma? Én nem is mernék egyetlen férfi előtt sem levetkőzni a lábam miatt.
2021. febr. 20. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ennek az elődjét használtam és elmúlt, pedig operálni akartak.

Próbáld ki.

[link]

2021. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerek egy nőt, aki a te korodban van és neki is nagyon látszik. Viszont bomba a csaj, nagyon csinos és rajta emiatt egyszerűen nem zavar :D
2021. febr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hja, még 1 - 2 évig...
2021. febr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!