Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nemsokára megegy egeszségügyi...

Nemsokára megegy egeszségügyi ellenőrzésre vagy mire amin általában le kell vetkőzni nagy szégyen lesz, hogy amikor majd vizsgál a doktornő intim helyeken akkor majd feláll? 14f

Figyelt kérdés
annyira jó csaj
2010. aug. 17. 14:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
szerintem nem urológus a doktornő,hogy intim helyeken is megnézzen.
2010. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

általános kivizsgálás mert 14 lettem


Nálunk születésnapok után mindig küldenek pairt ,hogy menjünk mert 1 évet öregedtünk és ellenőrzik hogy fejlődtünk -e megfelelően és nincs-e valami bajunk


3 éve így találták meg ,hogy szinte vak vagyok az egyik szemmemel

2010. aug. 17. 14:53
 3/27 anonim ***** válasza:
42%
Nem, nem lesz ciki, csak hozzáállás kérdése. Ha ez a doktornő ilyen vizsgálatokat csinál, akkor sok ilyent látott már, és tudja, hogy ez természetes. Egyébként amikor engem a sorozás előtt a katonaság elküldött mindenféle vizsgálatra, és a bőrgyógyásznő levetette a gatyámat, akkor mondta, hogy húzzam félre a herezacskót, hogy meg tudja nézni mögötte is, de ő maga nem ért hozzám. Egyébként meg képzeld azt, hogy az anyukád vagy a nagymamád van ott, és akkor nem fog felállni.
2010. aug. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy feláll,főleg hogy annyira kellemetlenül érzi magát az ember,egyébként meg nem is kötelezőek az intim vizsgálatok.Náluk soha semmilyen intim vizsgálat nem volt,csak rutin.
2010. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
hát nálunk sem volt intim vizsgálat,csak hallás,látás,magasság,súly,gerinc ilyesmik,ahhoz max. urológust hívtak volna,mert a haveroméknál suliban volt és ott hívtak urológust aki külön paraván mögött vizsgálat meg már aki engedte,de ő kihagyja ezt minden évben.
2010. aug. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Figyelj ha nem urológus(mert neki kellene ha tényleg nem csak néz,hanem kézzel vizsgál) akkor ekkora gyerekhez mármint oda nem érhet,szóval max, ami ritka eset van azt kérheti húzd le az alsód,húzd hátra a fitymád,hogy lássa nincs fitymaszükületed meg hogy emeld meg a herédet.Hozzád csak urológus érhet,ha meg magad csinálod akkor nincs ok hogy felálljon.De elvileg ekkora gyerek gatyájába sima háziorvos nem nézeget be.
2010. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Basszus nem ijjeszteges már,nálunk az éves vizsgálaton semmi ilyet nem csináltak,sőt nem is kötelező,mert nincs is.


Nálatok tényleg volt már ilyen vizsgálat v. honnan vetted?_Mert,ha igen akkor felkészülök,bár nem fogom hagyni,mindent megnézhet,de vannak dolgok amihez semmi köze.

2010. aug. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Az éves vizsgálat nálam csak rutinból állt,milyen megyében laksz te?A gerinc vizsgálatnál is maradhat mert lány vagyok simán a melltartó és lúdtalpnál is elég a zoknit levenni,szóval ilyen vetkőztetés nincs,meg intim helyekre bekukkantás,már csak az kellene.Bár 14 -től már van bele szólási joga az embernek
2010. aug. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Éves záróvizsgálat során én még tök vizsgálattal nem találkoztam,de nem is hagynám,mi köze bárkinek ehhez.
2010. aug. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Az tuti hogy vannak ilyen vizsgálatok v. csak úgy hallottad?


Mert én még éves vizsgálat során ilyennel nem találkoztam

2010. aug. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!