Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha alapvetően nem dohányzol,...

Ha alapvetően nem dohányzol, rágyújtasz-e egy szál cigire ha nehezen tudsz üríteni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:

hehe!:D

Én sem dohányzom, csak bulik alkalmával egy-egy szálat,meg néha suliban.

És nekem is azonnal beindítja az emésztést, főleg ha kávéval kombinálom!:D

Én nem akarom magamat ezzel meghajtani,mert hál'Isten ezzel nincsen baj,meg inkább hasmenéses vagyok mint szorulásos,de egyik bnőm több mint 7 napig nem tudott elmenni wc-re,és a cigi kávé kombót ajánlottam neki..bevált!:D

szerintem bajod nem lesz tőle:)

2010. aug. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez érdekes, mi van a cigiben hogy ez a hatása?
2010. aug. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én alapvetően dohányzom és reggelente pont emiatt megy éhgyomorra kávé+cigi. Tudom, hogy egészségtelen, de az is,a mikor anpokig görcsöl a hasam és nem jön ki :D
2010. aug. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A jó előbb már éreztem h kellene, rágyújtottam egy szálra és utána meg is lett az eredménye :)

Úgy mint az első válaszoló én is csak bulik alkalmával gyújtok rá, amúgy már leszoktam már egy háromnegyed éve kb :) azelőtt napi 1-1,5 doboz elment.

2010. aug. 17. 16:24
 5/10 A kérdező kommentje:
régebben én is kávé+cigi kombinálása, az tuti hatásos módszer volt de jól is esett :))
2010. aug. 17. 16:25
 6/10 anonim ***** válasza:

hát a nikotinnak van egy enyhe hashajtó hatása, ez nem dohányosoknál legtöbbször azonnal észlelhető.

erős dohányosok igazából már észre sem veszik.

2010. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ja és első voltam!

sztem tutira jobb mint a gyógyszer :D

2010. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

megint első vagyok:D

azt nem értem, hogy a koffein ugye alapjában véve hasfogú hatású.

fekete kávét ittam egyszer 4 napig,hát kb 5-6 napig nem tudtam wc-zni

akkor a tejes-cukros kávétól a tej miatt menne a hasam?vagy milyen elegyet alkot ez amitől "rohanni kell"?:D

2010. aug. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
barátom pl szereti a tejet, de a gyomra nem bírja és azonnal kijön belőle. úgyhogy előfordulhat
2010. aug. 17. 16:33
 10/10 anonim ***** válasza:
a tejes kávétól nekem is kell, ciginél még sosem vettem észre, pedig egy-egy buli alkalmával jópár szálat elszívok, amúgy nem dohányzok. 2. voltam.
2010. aug. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!