Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A barátom szakított velem kb...

A barátom szakított velem kb 3 hete és azóta vannak olyan időszakaim amikor csak rá tudok gondolni és ilyenkor szinte rám sem lehet ismerni, mert alapvetően mindig vidám vagyok de olynakor nem. Nem sikerül elfelejteni. Valami jó kis ötlet?

Figyelt kérdés
És ami még kimaradt,hogy ő szó nélkül összejött utánam félórával egy másik lánnyal...nem hagy nyugodni a dolog...=/
2010. jan. 29. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Felejtős, felejtős a kedves volt barátod!!! Szép fiú lehet, és gerinctelen is! Örülj hogy megszabadultál tőle, az ilyen mellett sosem lenne nyugtod.
2010. jan. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sztem mikor kezdesz magad alá kerülni a srác miatt,jusson eszedbe a FÉL ÓRA.Megéri ilyen alljas gyerek miatt bánkódni?
2010. jan. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Foglald le magad, sport, munka, bulik, valamilyen társas tevékenység. Nem lesz időd magadba roskadva pityeregni egy ilyen szemét után, és látnád hogy sok hal uszkál az oceánban. Örülj hogy nem rabolt el több időt az életedből, szegy fel te is valaki mást búfelejtőnek.
2010. jan. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia ugyan ebben a hajóban evezem a történet annyival más h félora múlva én jöttem össze másal bosszu szerüség nem tudom hogyan lehet túl lenni rajta napokig sírtam bezárkoztam aztán két hósszú hétvége bulizás ivászat tombolás és sok sok más pasi...de még mindig szeretem és fáj asztán egy barátom azt mondta h azért let vége mert vmi jóbb jön másnak kell jönni a helyébe és hagyam ez nehéz mert senki mást nem akarok aztán olvasgatam spiritualis cikeket h elkel engedni és vissza jön ha vissza jön ha vissza kell jönnie és ezt tetem elengedtem lemondtam róla azt mondtam h annyira szeretem h boldognak akarom látni és ha ö más mellett tud boldog lenni hát legyen ...már nem lestem görcsösen a telefont az msnt és rá két napra írt és újra egész jól alakulunk...
2010. jan. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem csak éld a minden napjaid probáj vidám maradni legtöbbször az idő mindent megold..
2010. jan. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahogy mondják. Az idő. Szerelmi bánat ellen ez a legjobb gyógyszer. Vigasztaljon, hogy százezer éve már mindenki átélte ugyanezt, így mind tudjuk, mit érzel, és együttérzünk veled.
2010. jan. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget...a kérdésbeli hibáért pedig elnézést...

Annyi a baj,hogy egy iskolába járunk...=/

és a héten minimum 2x akarva-akaratlanul is találkozunk...

2010. jan. 30. 15:46
 8/8 anonim válasza:
Mi 5 Hónapja mentünk szét ..:/ És még minddig magam alatt vagyok ha rá gondolok:/
2012. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!