Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha alapvetően "egészséges"...

Ha alapvetően "egészséges" ember vagy, rátudnád-e magad arra venni, hogy azt érezd hogy te kövér vagy, vagy van felesleged és azt minden áron le fogod magadról adni? És utána már jól érzed magad a bőrödben és fenn is tartod ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
???
2010. nov. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ez az anorexia?
2010. nov. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem
2010. nov. 11. 18:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor normális testsúlyom volt, akkor is kövérnek tartottam magam és boldogtalan voltam. Most már igazán el vagyok hízva és szomorúan gondolok arra az időre amikor nem élveztem az életet mert minden baj forrásának állítólagos kövérségemet tartottam. A szépség, kedvesség, báj belülről fakad, persze kell hozzá egy megfelelő külső is, de fordulj inkább más érdekes, sikereket hozó dolgok felé. Gyűjts a sikereket és elfelejted az állítólagos kövérségedet, amit ha jól veszem ki a szavaidból- nincs is
2010. nov. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!