Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka a tüneteimnek...

Mi lehet az oka a tüneteimnek ha minden értékem rendben van?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. Hajhullással,nagyon pattanásos bőrrel, lassan gyógyuló sebekkel, erős szőrnövekedéssel, állandó fáradsággal, levertséggel, fázékonysággal mentek endokrinológushoz aki beutalt cukorterhelésre és pajzsmirigy vizsgálatra. A cukorterhelésen vérvételen egy két érték volt magas de amennyire utánna olvastam nem jelentősen. A pajzsmirigy uh-on hülyének néztek mert méretben teljesen normális volt. Találtak egy megnagyobbodott nyirokcsomót ami valószínűleg a bölcsesség fogam miatt nagyobb.

Ha minden jó elméletileg akkor miért vannak ilyen tüneteim? Mit tudok vele kezdeni?

Nővéremnek is hasonló tünetei voltak neki inzulinproblémája van és azóta mióta kezelik neki rendeződtek nagyjábol a tünetei de nekem semmit nem találtak.. eléggé elkeserít mert nagyon zavaróak és kellemetlenek a tünetek. "Legalább" ha bajom lenne rendbe lehetne hozni kezeléssel de így? Mit tehetnék?



2021. febr. 23. 14:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Antitpo?
2021. febr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!