Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez? Betegség lehet?

Miért van ez? Betegség lehet?

Figyelt kérdés
Ez kb 2hónapja tart. Ha hosszabb időre hajolok le, elkezdtek szédülni, és vérezni az orrom. De nem ilyen "óvatosan" hanem rendesen csöpög. Kiskoromban (kb 9-10 évesen) tesi órán olyat estem, hogy eltörött az orrom, azóta ferde, még így 10évvel később is. Gondoltam arra hogy ez állhat a háttérben, de nem tudom. Orvos azt mondta ilyenekkel ő nem foglalkozik vírus idején. Mit csináljak??

2021. febr. 25. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A vér színét figyeld, van, ami csak hámsérülés, felszíni, de az nem folyik nagyon sokáig, ha nincs friss sérülés. Nagyon oda kell figyelni.
2021. febr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 oké, köszönöm, nézni fogom.
2021. febr. 25. 11:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom mit mondhatnék de ezt azért elmondom.


Nekem is történt már ilyen.A múltkor ültem az ágyon fel áltam kicsit előre hajoltam és el kezdett fogni az öröm vére de úgy igazán és utána még három napig ez ment.Este le feküdtem olyan éjjel hegy körül már majdnem el voltam aludva mikor arra ébredtem hogy valami folyik le az arcomon ( megint még indult az orom vére és utána még kétszer ez ígyent három napig éjjel nappal). Most valamelyik nap is arra ébredtem hogy majdn megfulladtak mert valami be folyt a Duna és mi is volt hát az orom vére .


Nagyon vigyázz magadra és minél előbb keress fel egy orvost.Ez veszejes meg is fulladhatsz ha netán egy éjjel megindul az orrod vére.

2021. febr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valami be folyt a számba.

Bocsi az autokorrek ki lyavitotta Dunara

2021. febr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!