Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a körömrágás...

Hogyan szokjak le a körömrágásról?

Figyelt kérdés
Tizenéves vagyok, már nagyon régóta rágom a körmöm, de most szeretnék ténylegesen leszokni. Viszont nem tudom hogy hogyan, mert már sokszor eldöntöttem, hogy mostmár nem fogom rágni, de állandóan önkéntelenül rám jön. Már ilyen rossz ízű körömlakkal vagy mivel is próbálkoztunk régebben, de az sem sikerült, nem igazán érdekelt az íze. Mostmár viszont jó lenne leszoknom, mert nagyon rondák így a körmeim, beszakadtak, véresek, sebesek, mert körülötte így az ujjamat is lerágom. Szóval mit tehetnék?

2021. febr. 25. 14:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#10, látom nem jutott el az agyadig, hogy a kérdésben miben kértem segítséget. Az pedig, hogy az embernek van egy rossz szokása, nem teszi az egész EMBERT egy undorító emberré. Ha te az alapján elítélsz valakit, hogy rágja a körmét, akkor elég nagy barom vagy. Lehet, hogy első ránézésre nem találod valami szimpatikusnak, de mivel nem ismered az embert, egy rossz szokása alapján nem ítélheted el.

Meg mi az, hogy leírtad a megoldást? Megkérdeztem, hogy hogyan szokjak le erről a dologról, te meg azt válaszoltad, hogy hát le kell szokni. Ez aztán tényleg értelmes válasz.

2021. febr. 27. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!