Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálom és hogyan...

Ezt miért csinálom és hogyan tudnék erről leszokni?

Figyelt kérdés
Tehát ugye rajtam már több éve megjelentek pattanások. És hát ezzel nem is lenne baj mivel hát 16 évesen ki nem pattanásos. És az inkább a nagy probléma hogy folyamatosan elnyomkodom,elvakarom,elkaparom a pattanásaimat. A testem telis tele van sebekkel mert folyton valamiért elmarogatom a pattanásaim mindenhol de főleg a vállamat és a hátamat marom el sokszor. Valamikor valamiért direkt nyomkodom meg vakarom mert idegesízenek a pattik de van olyan is amikor észre sem veszem hogy milyen sebeket ejtek magamon. Nyáron már vel se tudok venni atlétát mert olyan csúnyán sebes a bőröm. Félek hogy örök nyomokat is hagyhatnak a sebek. Mit tegyek???

2021. febr. 25. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Az örök nyomok garantáltak, ezt már nehezen fogod megoldani.
2021. febr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Lehet kapni ilyen tapaszokat amik elvileg leszedik a pattanásokat. PL. ezek [link]

[link]

Én hintőport szoktam este felkenni az arcom problémás részeire, az nagyjáből leszárítja. Hátha ha ezeket használod kevesebb lesz és nem lesz mit kivakarni.

2021. febr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ápold megfelelően a bőröd! Ha kell, szívesen segítek tanácsokkal.
2021. febr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szívesen várok tanácsokat :)
2021. febr. 26. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!