Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A gyógyszer nagyon felsértette...

A gyógyszer nagyon felsértette a torkom, lehet ebből nagyobb baj?

Figyelt kérdés

Kiskori "trauma" miatt nem tudom egybe lenyelni a gyógyszert ezért ha kell bevenni mindig összetöröm és mézzel lenyelem.

Most kicsit nagyobb darabokba törtem össze és persze hogy megint megakadt a torkomon és ahogy ittam rá a vizet nagyon felsértette a torkomat.

Ilyenkor van valami teendő?



2021. febr. 26. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
semmi. majd elmúlik
2021. febr. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértette az fel nagyon. Azt csak úgy érzi az ember. Orvos mondta, a pici karcolást is fájdalmasnak érezzük a torokban. Nem lesz semmi bajod. Én is nehezen nyelek gyógyszert, és már milliószor voltam így. Pár napig fáj, aztán elmúlik. Torokszopogatós gyógyszert vegyél be, hamarabb gyógyul az a picike felületi karc.
2021. febr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont azert karcolt meg, mert darabokra torted, es volt eles szele...nem azert, mert nem tudtad volna lenyelni.
2021. febr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!