Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől nem múlik a fájdalom?

Mitől nem múlik a fájdalom?

Figyelt kérdés
Egy hónapja küzdök izom, izületi fájdalommal, a vállam a lapocka és a nyaknál érzek fájdalmat még a kezeim ks zsibbadnak sokszor próbálkoztam gyógyszerekkel egy idrig csillapítja, de utána visszatér a fájdalom, voltam Reumatológusnál ő azt állapította meg hogy van egy dorsolumbalis scoliosisom, cervicalis gerinc kissé beszűkült, lumbalis gerinc mozgások 1/3 beszűkült, Meloxep gyógyszert írt rá de sok javulást nem tapasztaltam tőle, 18 éves fiú vagyok és egyre jobban aggaszt ez a állapot a szívem is hevesebben ver néha ha csinálok valamit, a nyaki szakaszom ki van egyenesedve, és érintésre vannak fájdalmas pontok néhány testrészemen.

2021. febr. 26. 09:37
 1/2 A kérdező kommentje:
a derekam is fáj sokszor.
2021. febr. 26. 09:40
 2/2 Kései Sirató ***** válasza:
Lehet gyógyszer mellékhatása, nálam magas vérnyomás elleni gyógyszer okozta. El kell olvasni minden gyógyszer tájékoztatóját, és amelyiknél ilyen mellékhatás szerepel, kérni kell helyette az orvostól másik gyógyszert.
2021. márc. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!