Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért rendeltek ennyi kínai...

Miért rendeltek ennyi kínai oltást, ha a legtöbb ember épp nem azt választaná?

Figyelt kérdés
2021. febr. 27. 21:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Mert túlárazható, a felesleg meg zsebrevágható,lásd a lélegeztetőgépek esetét.
2021. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
12%
Te nagyon ostoba vagy te 1-es! remélem, te ebből nem kapsz, a többiből meg nem jut neked!
2021. febr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%

Miért, nem ez az igazság?

Egyébként örülnék, ha bármelyiket kaphatnám, de leghamarabb kb fél év múlva kaphatok (és kínait meg oroszt akkor sem a saját ellenjavallataik miatt), ha addig nem kapom el a vírust. Ha meg elkapom, nagy eséllyel belehalhatok.

De örülök, hogy olyan tart ostobának mást, aki mások halálát kívánja, van ebben némi irónia...

2021. febr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert te nem kaphatod, még más kaphatja! Sanszos, hogy te vagy az 1-es is és a 3-as is. Ez jön le belőle. Akkor pedig el kellene gondolkodnod azon, hogy érdemes-e uszítani minden áron?
2021. febr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
74%

#4: Nem uszítás. És egyetlen szóval sem mondtam, hogy a kínai rossz lenne, bár már van olyan ország, aki belépéskor csak EU által engedélyezett vakcinát fogad el.

Igen, mindkettőt én írtam.

Azt azért be kell látnod: az EU által adott vakcinák fix árasak, azon nincs mutyi...

Az Astra Zenecából jóval kevesebbet adtak be, mint ami beérkezett, viszont a kínait nyomatják.

Lélegeztető gépeket is túlárazva vettünk, sokkal nagyobb számban, mint amennyihez kezelő személyzet lenne, és most ott porosodnak. Ugyanez van most is.

Ha semmi ilyesmi nincs benne, akkor miért nem hozza a kormány nyilvánosságra a szerződés részleteit?

2021. febr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%

Ja, és még egy: annak ellenére oltunk vele 60 felettiek ez, hogy azt még a kínaiak sem teszik meg! És ők ismerik a kísérletek harmadik fázisának eredményeit, mi nem!

Mi alapján gondolja a kormány, hogy nálunk adható egy adott körnek, ha a gyártó mást javasol?

2021. febr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%

Pontosan mást nem teszel, mint a kormány ellen uszítasz! Nagyívben lecsinálja a magyarok sokasága az eu-t, kivéve a szivárnykoalíció és gyülevészete!A többségnek mindegy, hogy milyen oltóanyag, csak legyen!

Annyi eszed sincs, mint egy gyereknek. Ha valami hiánycikk, akkor az ára is magas. Lehet ez bármi a háztartási eszköztől a lélegeztető gépig. Ha nem lenne, akkor azért vicsorítanátok! Én nem mondom, hogy a kormány mindent jól csinál, de speciel a járványt jól kezeli. És most ez a lényeg, a többi pillanatnyilag megint nagyívben lecsinálva.

2021. febr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Arról volt szó, választhatunk, ezért érdekelt, hogy most akkor mi is van?
2021. febr. 28. 00:38
 9/26 A kérdező kommentje:
7-es nem akarlak bántani, remélem Te sem teszed majd, de én eddig bærki véleményét kérdeztem, nem a kínait választotta, ezért lehetett volna beleszólásunk.
2021. febr. 28. 00:48
 10/26 anonim ***** válasza:
33%
A fölösleget lepasszolják Szlovákiába.
2021. febr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!