Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tudok 3 munka közül...

Nem tudok 3 munka közül választani, hogy döntsek?

Figyelt kérdés
Szóval pár hónapja vagyok munka nélkül és végre találtam 2 biztos állást is. Mindkettő nagyon közel van sőt az egyik kifejezetten közel. Mindkettőhöz lenne kedven igazából. Egyik munkánál a hölgy aki intézte a papír aláírását eléggé lekezelő volt, de már alá lettek írva a papírok és egy hetet vártam hogy megtörténjen, közben meg már le is mondtam erről. Másiknak a feladatai viszont megtetszett jobban mint amire vártam. Fogalmam sincs mihez kezdjek. Pénzileg jelenleg nem izgat, hogy melyik fizet többet mert mindkettő 2 műszakos és igaz egyiknél nem tudom mennyi még a fizetés. Csak nem tudom melyik munkát válasszam. Erre amire hetet vártam, tényleg lekezelő a hölgy, másiknál meg tök kedves volt és mondta is hogy aki hívni fog az is egy kedves nő. Egyiknél sincs még konkrét kezdés de valamiért most nem tudok dönteni. Egyikhez busszal kellene menni pár megállót másikhoz meg villamossal 30 percet talán de ez se vészes. Ti hova mennétek ha 2 munkahely közül kéne választani? Sajnos ez a munka amire egy hetet vártam a nő lekezelő stílusa miatt fontolgatom de jó lenne a munka, főleg az útvonala miatt de másiknál meg egyből tetszett minden szinte és ennek se vészes az útvonala sőt jobb talán. Nagy bunkóság lene, ha mégis a másik mellett döntenék ahelyett ahol már aláírták volna a kérelmező papírokat? Persze még nem döntöttem de fontolgatom. Na közben míg ezt írtam hívott még egy közeli munka ami szintén tetszik. Ez kicsit messzi de nem vészes. Voltatok már így hogy döntenetek kellett ennyi munka miatt?

2021. febr. 10. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Mondd az egyiknek, hogy x% fizetésemelésért elvállalod a munkát. Ha nemet mondanak, ismételd meg a másodikkal. Ha ott is elhajtanak, akkor marad a legutolsó lehetőség. Ezzel legfeljebb csak nyerhetsz. Bár ez főleg specializált munkaköröknél reális lehetőség.
2021. febr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Fogsz egy darab papírt egyik oldalra ráírod az egyik munkahely nevét a másik oldalra a másikét.Leírod mindegyiknél az előnyöket amelyiknél több az előny oda mész dolgozni.
2021. febr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A második válaszoló tippjét összekötném az első válaszommal. Azzal a munkahellyel kezded, aminél a legkevesebb az előny.
2021. febr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal érdeklődd meg, hogy mennyi a pénz. Még ha ugyanolyannak is tűnnek, lehet hatalmas különbség a bérezésben.
2021. febr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Átgondoltam és eldöntöttem melyik lesz.:)

kicsit lekezelő a hölgy de nem gond, mert amúgy nagyon korrekt is.

Fizetésben ez a legjobb igazából!

Útvonala is fantasztikus komolyan.

Rég álmodozok ilyen klassz munkáról és ami könnyen megközelíthető és ez az.Kicsit olyan álom meló stílus.

Döntöttem.:)

2021. febr. 10. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!