Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány év energia italozás után...

Hány év energia italozás után lehet szívinfarktust kapni ?

Figyelt kérdés
És ha sokan iszok ,de mondjuk úgy döntők nem iszok többet akkor még menthető az egészségem ?
2021. márc. 1. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden szervezet más. Ez olyan mint hogy azt sem lehet megmondani hogy hány év dohányzás után lehet tüdőrákot kapni. Valakinél hamar kialakul, valakinél soha. És olyan is van aki életében nem gyújtott rá, mégis tüdőrákban hal meg.
2021. márc. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem megjósolható.

Nekem volt egy időszakom, amikor 4-5 energiaitalt ittam naponta, több műszakos munkarend mellett, ott 1 év alatt eljutottam arra a pontra, hogy azóta 1 fél doboz energiaital után szúrni kezd a szívem, sokkal gyengébb is lett, furán ver néha, 21 évesen több infarktusközeli élményem volt, szóval nem éri meg. Mióta nem iszok sokkal jobban érzem magam, de azért nem vagyok a régi.

Igyál inkább kávét, de abból se sokat, mert akkor meg gyomorfekélyed meg bélgyulladásod lesz. :D

2021. márc. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amig napi egynél nem iszol többet nem lesz nagy bajod egy hamar, ha a napi adag 3-4 akkor ott már lehetnek gondok
2021. márc. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!