Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik kábítószerekre lehet...

Melyik kábítószerekre lehet első használat után már rögtön rászokni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 08:07
 1/4 A kérdező kommentje:
És melyikre lehet csak akkor rászokni ha már sokszor használtad??
2021. márc. 4. 08:07
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Személyiség függő is a dolog. Van, aki az első adandó alkalommal átélt eufória után igényli a következőt. A nagy önkontrollal bírók inkább "megijednek", mert nem kedvelik azt az állapotot, amikor nem urai önmaguknak.
2021. márc. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Heroin, nem csak pszichésen, a tested is kívánni fogja persze ez függ a cucc minőségétől, ismerek olyat aki próbálta és nem függött rá első alkalommal, ahogy az első is írja személyiség függő, ehhez hozzátenném ahogy azt az előbb is írtam a cucc minősége sem utolsó szempont.


A kokaint sokan mondják hogy első alkalommal függőség alakul ki, ez esetben csak pszichés alakulhat ki de az nagyon, ez méginkább személyiségfüggő a pszichés rész miatt, attól is függ mire használod.

Ebben az esetben van tapasztalatom ami persze relatív mert mindenkinek más, de én egyszer próbáltam nagyon tisztát, életemben nem éltem át olyan eufória hullámot, jó volt meg minden de nem éreztem késztetést további használatra, ez lassan 1 éve történt egyébként.

De ismerek olyat aki egy egész vállalkozást "felszippant" úgy rákattant a dologra.


Nem akarok semmilyen kábítószert hirdetni vagy "promózni", de ha mindenképp valamihez nyúlni akarnál (erre a kérdésedben nem tértél ki) akkor az a fű legyen.

Legártalmatlanabb kábítószer, kevésbé káros mint az alkohol.

Vannak káros hatásai, de elenyésző a többi narkó mögött.


Egyébként a gyógyszerek a leginkább addiktív drogok. Ezek közül is az ópiát tartalmúak. Pl. oxycodon. Vagy a benzók. Pl. Xanax, Frontin stb...


2. kérdésedre válaszolva (És melyikre lehet csak akkor rászokni ha már sokszor használtad??)


Relatív, de amelyiket mégis ide sorolnám az a fű. Minimális pszichés függést okoz minimális elvonási tünetekkel. De persze erre is rá lehet szokni első alkalommal ha olyan a személyiséged. Van még1 drog ami szinte függőséget sem okoz, csak nagyon kis mértékben az a Kanna (Sceletium Tortuosum), Afrikában depresszió ellen írják fel, ha érdekel ezzel a droggal kapcsolatban valami wikipédián sok minden fent van.

2021. márc. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2021. márc. 8. 07:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!