Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fülmosás után “recseg” a fülem?

Fülmosás után “recseg” a fülem?

Figyelt kérdés

Többször voltam már fülmosáson, mert időnként bedugul, mert nem tisztul rendesen a fülzsír. Ma is voltam, kimosták úgy mint mindig. Utána szoktam tapasztalni úgymond egy ilyen kis recsegő érzést odabent. De ez kb addig tart ameddig haza nem érek. Ma viszont még most este is recseg a fülem. Nem tudom ezt a recsegő érzést jobban elmondani, mert tényleg olyan mintha valami ott bent recsegne. Nem mindig, csak amikor úgy mozdítom a fejem. Tehát ez az érzés nem újdonság viszont sosem tartott még ilyen sokáig. Edzés közben végig éreztem, lehet azért tart most eddig, mert most közvetlenül azon a napon edzettem eddig meg nem?!

Kicsit bepánikoltam, hogy mi lehet ez. Igazából eddig nem foglalkoztam vele, mert kb fel óra alatt elmúlt. Most meg este is tart. Nyilván ha marad visszamegyek, de jó lenne ha addig valaki megnyugtatna, hogy ez normális😨



2021. márc. 4. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
WD40 megoldja
2021. márc. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
EZ normális
2021. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

maradt még venne kicsi víz.

hajolj erlőre teljesen és hajtsd úgy a fejed, hogy az a füled legyen lefelé amiben hallod a recsegést!

nekem így szokott kijönni a fülemből a víz.


és akármitis mondanak a hangok: ne menj a fény felé! :D

2021. márc. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!