Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hogy azért szédülök...

Lehet hogy azért szédülök sokszor mert nappal alszom pár órát,utána meg egész éjjel fönt vagyok?

Figyelt kérdés
Nappal alszok 4-6 órát,utána csak másnap reggel tudok csak elaludni.És ez már így megy hónapok óta.Pánikba vagyok esve hogy komolyabb bajom lesz azért nyomogatom most a telefont éjjel 2-kor is hogy eltereljem róla a figyelmet,hogy nagy baj is történhet.De meddig mehet ez így hogy éjszaka egyáltalán nem alszom?Csak nappal?

2021. márc. 7. 01:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a telefon fényétől csak még jobban nem fogok tudni aludni,de pánikba vagyok esve,így próbálom magam megnyugtatni.
2021. márc. 7. 02:01
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért alszol ilyen keveset? Mit dolgozol, hogy nappal tudsz aludni?
2021. márc. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Ugyanez velem is. Épp a reggelt várom. Annyira gyűlölöm már az estéket mert tudom, hogy itt fogok feküdni egyedül a sötétben amíg mindenki más alszik.

Mondjuk nálam ezt a rendszertelenség meg a depresszió okozza.

2021. márc. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es biztonsági őr vagyok de nem a munka miatt nem tudok aludni.Minden éjszaka nyugodtan aludhatnék,csak nem tudok.Nappal bezzeg tudok,amikor dolgom lenne,csak mivel éjjel fent vagyok így nappal kell aludnom,de így a dolgaimat se tudom intézni.Mire fölkelek,bezárnak a hivatalok,nem rendel az orvos sem.
2021. márc. 7. 03:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire fix a hely? Nem tudod átkéretni magad nappalira?

Önmagában az nem feltétlenül gond, ha nappal alszol. A dolgaid intézését belőheted munka utáni időszakra. Pl. ha reggel 8-ig dolgozol, akkor 10-ig elintézheted a dolgaid és aludhatsz. (Azért, hivatalba és orvoshoz nem kell minden nap járni.)


Aludni valószínűleg azét sem tudsz, mert őr vagy. Dolgoztam őrként. Hát, legyünk őszinték, a legtöbb helyen kb. semmit sem kell csinálni, ezért el sem fárad az ember. Lehet, hogy a sport jót tenne.

2021. márc. 7. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5 nem tudom,még nem is akarom.Nappalosokat sokat cseszegetik.Engem a kutya nem piszkál éjszaka.
2021. márc. 7. 04:15
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor döntsd el, hogy mi miatt akarsz szívni. Ez kicsit olyannak tűnik a válaszod alapján, hogy tök mindegy, mit mondunk, úgyis panaszkodni fogsz valami miatt! :D
2021. márc. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7 csak vissza kéne szoknom hogy éjjel aludjak ne nappal és nem lesz semmi gond.És igazatok van abban is hogy sportolni kéne akkor elfáradnék és tudnék aludni
2021. márc. 7. 05:59
 9/10 anonim válasza:
100%

Mintha en irtam volna a hozzaszolasodat 3-as. Kicsit bele is borzongtam.


Kerdezo, nalad nem allhat a hatterben lelki problema? Ha igen, akkor eloszor arra probalj meg megoldast talalni, akar szakember segitsegevel ha szuksegesnek bizonyul.

2021. márc. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj el a körzetihez, kérjél egy enyhe altatót, és ha már visszaálltál a rendes kerékvágásba, akkor szép fokozatosan hagyjad abba a szedését, vagy vegyél a patikában recept nélkül adják: Valeriana relaxot, de ha csak erőlteted magad, és ott fekszel az ágyban mondjuk 11-től (este),akkor reggel 4-5 óra felé biztos, hogy elalszol. Gondolj valami szép tájra vagy tengerpartra, vagy a Balatonon ringatózol egy vitorlásban, és elalszol.- Az éjfél előtti alvás ugyanis nagyon fontos a szervezetnek, tényleg lehet valami komolyabb bajod.
2021. márc. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!