Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normalis ha 4 évesen szereti...

Normalis ha 4 évesen szereti horror filmet ?

Figyelt kérdés
2020. dec. 27. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Hol néz egy 4 éves horrort?
2020. dec. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Egyértelmű nem xd
2020. dec. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem normális, és nagyon nem kéne ilyen fiatalon horrort nézetni vele.
2020. dec. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Valószínű még nem érti mit lát, és azért reagál másképp. Ez még nem jelent semmit, csak azt, hogy felelőtlenek a szülők.
2020. dec. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
Én is néztem ennyi idősen horrorokat, cserébe soha nem féltem. A mai napig nem félek semmitől. Gyerekkoromban sem volt az ami a többi gyereknél, hogy csak kislámpával tudtak elaludni. Szépen bementem a szobámba, lekapcsoltam a villanyt és aludtam. Ha tiltják a gyereket dolgoktól, akkor elültetik benne a félelmet. Ha engedik akkor el lehet neki magyarázni hogy ez csak egy film, színészek forgatták, a forgatási szünetekben jókat ettek, meg sokat röhögtek közben, satöbbi. Csak annyit fogtam fel belőle amennyit be tudott fogadni az agyam. Most 32 éves vagyok, nem találok olyan filmet amit ijesztőnek találnék, meg már nem is igazán érdekelnek a horrorok, pont azért mert nem borzongat meg. Mindig a forgatási körülményekre gondolok közben. Az utcára sem félek nőként egyedül kimenni este, mint sok barátnőm.
2020. dec. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Az egy dolog hogy szereti, mert fogalma sincs mit lát benne, de ebben a történetben az a nem normális, aki ezt megengedi neki.
2020. dec. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Hogy lát horrort egy 4 éves? Én szeretem a horrorokat, kb 9 évesen láttam az elsőt barátnőméknél, utána évekig bennem voltak még a durva jelenetek, szóval hiába tetszett nagyon, féltem tőle.

4 évesen max azért nem fél, mert nem is fogja fel mit lát. De az sem normális, aki egy ennyi idős gyereknek engedi, hogy nézze.

2020. dec. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

5-ös

Tájékoztatlak, ha esetleg eddig ez az információ nem jutott el hozzád, hogy a gyerekek 90%-a nem kislámpa mellett alszik el, úgyhogy nem vagy különleges.

2020. dec. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

8, akkor csak felénk vannak ilyen gyerekek, nálatok eleve úgy születnek hogy a diplomára is készen állnak 🤷‍♀️

Mellesleg nem írtam olyat hogy különleges lennék, de érdekesnek találom hogy te ezt raktad össze belőle 🤨 Olyan kisebbségi komplexusos túlkompenzálásnak tűnik, mikor valaki ennyire túlkap egy másik kommentet, ami mellesleg nem is neki szólt.

2020. dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11%
Miért, az szerinted kit érdekel, hogy te lámpa nélkül aludtál-e vagy sem?
2020. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!