Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ilyen a körmöm...

Mitől lehet ilyen a körmöm már évek óta?

Figyelt kérdés

[link]

Anyumnak szóltam, letudta azzal, hogy ez c-vitamin hiány. Interneten is csak ezt találtam. Kb. július óta szedek c-vitamint és multivitamint is, de nem múlik, sőt megmerem kockáztatni, hogy egyre több pötty van rajta. Gyerekkoromban is volt, de sosem ennyi. Most mindegyik körmömön van, több is. Aggódom. Mitől lehet ez?

(Bocsi, ha undorító, én is utálom:c)



2021. márc. 7. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hat en ezzel mar evekkel ezelott vervetelre mentem volna. Valamilyen vitamin hianyod, asvanyi anyag hianyod lehet, ezt ki kene deriteni. Nem csak a c-vitamin okozhatja ezt.
2021. márc. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jaj, felejtsük már el ezt a vitaminhiányos butaságot. A fehér pöttyök sérülések nyomai, idővel lenőnek. A ásványi anyag- és vitaminhiány (nem a C-vitaminé, annak semmi köze a körmökhöz) gyenge, töredező, lemezes körmöket és hosszanti barázdákat okoz, pöttyöket nem.
2021. márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!