Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az Energiaitaltól alhatok...

Az Energiaitaltól alhatok ilyen rosszul?

Figyelt kérdés
Mindennap megiszok kettő hell-t és mostanában bárhogy próbálkozok egyszerűen legfeljebb 5 óránál nem tudok többet aludni régen 9-10 órát is tudtam. kidob az ágy,de nem érzem úgy hogy kellene többet aludnom,8 órás ülő munkát végzek egyébként. Köze lehet a kettőnek egymáshoz? 23F

2021. márc. 8. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Alvás előtt mennyivel iszod amúgy?
2021. márc. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapból maximum napi 1 az ajánlott. Inkább igyál kávét helyette, vagy teát.
2021. márc. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Semmi köze hozzá, inkább csak később alszol el, de az se feltétlenül. Szüleim közvetlenül lefekvés előtt kávéznak, alszanak reggelig.
2021. márc. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de nem nindenkinél egyértelmű. Nálam nem jelent semmit, alvás előtt is simán megihatok kávét, teát, energiaitalt és végigalszom az éjszakát.
2021. márc. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet. De amúgy is miért kell kettőt inni egy nap? Olyan sok cukor van benne, nagyon káros :(
2021. márc. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Reggel szoktam egyet mert az feltétlen kell felpörget. Meg munkahelyen egyet. Este már nem iszok, leszokáson is gondolkoztam. Ismerősöm mondta hogy valakinek elég 5-6 óra alvás is. Ezzel csak az a gond én régen nagyon sokat aludtam, viszont akkor is ittam csak nem mindennap, nem ilyen sokat. Ezért gondolok erre. Válaszokat köszönöm!
2021. márc. 9. 07:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát lehet attól van gond, de egyszerű, mert ha nem iszol, kiderül rögtön, nem igazán jó napi 2-t inni, anno nekem is volt gondom belőle, bár nem alvással kapcsolatban.
2021. márc. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még a napi 1 energiaital is sok hosszú távon, nemhogy a napi 2. Persze hogy kell a koffein reggel ha 5-6 órát alszol. Ha egy nap alszik valaki ennyit azzal nincs gáz, de tartósan elég egészségtelen. Csökkentsd az adagot mindenképpen, először napi 1-re. Remélhetőleg ettől javul az alvási problémád, de ha nem, akkor is jól jársz vele.
2021. márc. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges igen. Nem egészséges az energia ital. Próbáld meg hogy pár napig nem iszol és nézd meg hogy alszol akkor
2021. márc. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!