Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kicsit nehéz elmagyarázni de...

Kicsit nehéz elmagyarázni de megpróbálom ! Szédülés?

Figyelt kérdés
kb tavaly volt nekem egy eros szedulesem pomt dolgoztam (halistennek korhazban) ugyhogy a helyszinen segitettek adtak infuziot elmult. ra 2 hetre olvastam egy papirt es amikor felhajtottam a fejem.megint szedules nem olyan eros de azota is tart. koponya MR,ful orr gegeszet,szemeszet vérkép negativ egyedul magne B6-ra enyhul kb azota szedem a magas pulzusra is a gyogyszert. inkább ugy tudnam elmondsni hogy nem szedules hanem mintha valami nagyon nyomna a szemem es muszaly hunyoritanom és mintha huzna elfele a fejem...mi lehet a probléma?

2021. febr. 1. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van
2021. febr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szemvizsgálat is volt? Csak egy tipp. Illetve neurológián voltál, ki kérte a az MR-t?
2021. febr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltam szemészeten nem találtak semmit,neurológus kérte az MR-t de mondta hogy nem találnak semmit,úgy is lett.
2021. febr. 1. 12:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Amúgy ilyen szédülést nyaki meszesedés is okozhat, azt is vizsgálták? Nyaki gerinc röntgen vagy valami ilyesmi. Vérnyomás?

Nekem fülzörejem volt kb. egy évig, azt sem tudták alátámasztani, minden vizsgálatom (CT, MR, nyaki UH, röntgenek, vérkép stb.) szerint makk egészséges voltam. Végül a neurológus mégis felírt egy gyógyszert amit agyvérzéses betegeknek szoktak, amit három hónapig szedtem és úgy elmúlt. Még az is lehet hogy placebo hatás volt, nem tudom.

2021. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem is ugyanezek a tünetek , nálam covid után jelentkeztek , magas szívverés 90-120 között , folyamat szédülök , de jobban én is akkor amikor felfele emelem a fejem , meg amikor telefonozok és felnézek belőle.

Sétálok az utcán meg tiszta bizonytalan minden sokszor mintha forogna a világ velem és nem tudok normálisan kimozdulni semerre sem...

23/F

2021. máj. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!