Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el a külsöm?...

Hogy fogadjam el a külsöm? Van rajtam felesleg 3-4 kiló. Próbálok fogyózni de nincs kitartásom. Akin van súlyfelesleg 5-10 kg plusz az hogy fogadja/fogata el magát?

Figyelt kérdés
2021. márc. 9. 16:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem elfogadni kell magad, hanem tenni azért, hogy megváltozz. Ez a body positivity marhaság csak nemrég futott be, remélem olyan gyorsan is eltűnik a köznyelvből.
2021. márc. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez így csak kifogás. Ha tényleg annyira zavar az 3-4 kg, akkor lefogysz (hacsak nem ireális a célkitűzésed). Rajtam volt +15 kg, de fel sem merült bennem olyan, hogy "hogy fogadjam el magam", mert lelkileg mindig is rendben voltam. Nem gondoltam, hogy annyi. Amikor véletlenül egyszer megmértem magam, utána nekiálltam fogyni. De csak azért, hogy egy nap ne arra ébredjek, hogy az a +15 +30 lett. Még kb. 5 kg van hátra. Nem érzek semmi különbséget.
2021. márc. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A 3-4 kiló az teljesen oké, nem egy nagy felesleg, igenis fontos a body-positivity. Ne azért mozogj és ne azért egyél egészségesen, mert utálod a tested, hanem azért, mert szereted! :)
2021. márc. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

3

De ha utálod a tested a 3-4kg felesleg miatt, akkor nem beletörődsz, hanem teszel érte, hogy megszeresd, ergo lefogysz. Nem?

2021. márc. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
158 cm 53 kiló vagyok, 24 éves 16 éves korom óra fogyózok, tiniként 60 kg voltam, volt hogy fogyóztam, nem ettem, volt hogy életmódot váltottam lefogytam 48 kilóra, aztán visszahíztam rá 2 évre 56ra, most 53 körül vagyok. Unom hog folyamat e körűl forog az agyam.
2021. márc. 9. 16:46
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Ez inkább mentális betegség lesz....

Teljesen rendben van a súlyod.

2021. márc. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Valószinű, sokat piszkáltak a kinézetem miatt (göbre orr: orrsövény miatt, gericferdülés, fogak:mélyharapás).
2021. márc. 9. 17:27
 8/15 anonim ***** válasza:
Jol nezhetsz ki.
2021. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

tudnád hányszor megkaptam már azt hogy: "hogy nézel ki"

tudnád hányszor fordult meg az agymaba hogy jobb lenne ha nem lennék

2021. márc. 9. 17:46
 10/15 anonim ***** válasza:

mindenkibe belekötnek :D


ha magas akkor azért, ha alacsony akkor azért, ha csúnya akkor azért ha szép akkor azért stb stb...

2021. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!