Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkoholista lettem? Egy éve...

Alkoholista lettem? Egy éve romokban a magánéletem,és szinte minden nap iszok alkoholt, altatót szedek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szüleimmel való kapcsolatom katasztrófa. Nem előre vitték soha,hanem hátráltattak. Nem fejtenêm ki,mert hosszú. Élettársammal az utolsó egy évem szörnyű volt, már bántalmazott is. Szétverte a fejem stb. Elköltöztem onnan a legjobb barátomhoz ideiglenesen. Munkám van,az nagyon jól is fizet. Ugyanott vagyok már 11 éve. Szóval anyagi gondjaim nincsenek. Mások szerint szép arcú,jó alakú, igényes nő vagyok. De mindez hiába,a magánéletem szörnyű. Egy éve kezdtem gyógyszert szedni. Nyugtatókat és altatót. A nyugtatót letettem, altató nem megy... Sajnos amikor nem dolgozom,mindig minden nap pezsgőzöm,borozok,és már rövidet is szoktam. Vodka is,stb. Sőt,amikor haza jövök melóból,az az első,hogy leteszem az autót,és már nyúlok a pohárhoz. Nem tudok kijönni a gödörből. Olykor még élni sincs kedvem... Itthon megcsinálok mindent. Szuper rend és tisztaság van,szóval a környezetemet nem hanyagolom. Magamat sem, olyan téren,hogy a külsőmre adok nagyon. Senki sem mondaná meg rólam,hogy hová süllyedtem... Egy embernek beszéltem erről,azt mondta számára hihetetlen,minden úgy tűnik,mintha rendben lenne.
2021. márc. 14. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Igen, az vagy.
2021. márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne igyál
2021. márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
:(
2021. ápr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aha. Nagy az esély, hogy az vagy. Időben felismerted, hogy baj van veled. Ügyes vagy, így tovább. Menj terápiára, járj gyűlésekre. AA, NA. Ha szerencsejátékkal is van gondod, ott a GA. Csak az a lényeg, hogy a felhagyással való vágyad meglegyen. A többi menni fog. Sok munka, rengeteg erő kell hozzá. De jó úton vagy. A többi nem számít.
2021. máj. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs szerencsejáték.
2021. máj. 9. 14:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyszerű. Nem tudom, merre élsz, de nézz egy addiktologiai intézetet. Egy hosszú terápiára van szükséged.
2021. máj. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

És menj el előtte gyűlésekre. Meglátod, teljesen máshogy látsz majd jó néhány dolgot.

Nem számít hidd el semmi , csak hogy felépülj és fel akarj hagyni az ivással.

2021. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!