Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ennyitől lehetséges agyrázkódás?

Ennyitől lehetséges agyrázkódás?

Figyelt kérdés

Tegnaphoz három hete egy vasárnap másfél méter magarsól betonra ugrottam teljes talpra cipővel. Amikor talpra estem a fejemben éreztem, hogy belerezzent valami. Azóta szédülök, fejem is fáj néha.


Ne értsétek félre, nem ütöttem be a fejem, semmim sehová, csak talpra ugrottam és a fejembe is megrezzent valami. Nem jó úgy ugrani, hogy betonra teljes talpra cipővel.


Lehetséges, hogy enyhe agyrázkódásom lett és majd elmúlik?

Vagy ettől nem?



2021. márc. 15. 13:43
 1/7 alletta ***** válasza:
100%
fejfájás, hányinger, szédülés nem volt az eset után, vagy utána 1-2 nappal, akkor szerintem nem kaptál agyrázkódást.
2021. márc. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Nincs hányingered, nem hánytál azóta? Tudod értelmezni a betüket. (Mikor agyrázkódásom volt egy ideig nem tudtam értelmezni amit olvasok.)
2021. márc. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

3 hét után, tuti hogy nem.

Viszont a nyaki gerinced sérülhetett minimálisan, és az is okozhat ilyen tüneteket.

Tehát agyrázkódás kizárva, egyéb gerinc sérülések nem.

2021. márc. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Én is csigolyasérülésre tippelek, irány az orvos holnap
2021. márc. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem volt hányás, eszméletvesztés, semmi, minden oké.

Ha agyrázkódás lenne is enyhe lenne, mert ami nem enyhe, ott ájulás, eszméletvesztés, súlyos tünetek vannak azonnal.


Ha volt is, akkor enyhe, ami nem igényel orvoshoz menést.

Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy szerintetek enyhe agyrázkódásom van-e vagy az sem?

2021. márc. 15. 14:21
 6/7 alletta ***** válasza:
ennyi idő elteltével, tünetmentesen nincs agyrázkódásod!
2021. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy szerintetek enyhe agyrázkódásom van-e vagy az sem?"

Mondtuk már, hogy kizárt. A gerinced viszont sérülhetett.

2021. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!