Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az övsömörre volna-e valami...

Fahéjvirág kérdése:

Az övsömörre volna-e valami hatásos fájdalomcsillapítás? Már többféle gyógyszerrel kísérletezem, de nem működik. Ezt az idegfájdalmat nem kívánom senkinek! (A pöttyöket már lekezeltem...) A milgammával próbálkozom,de nem igazán hat.

Figyelt kérdés

2021. márc. 16. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A HerbaPharm krémet próbáld meg rá (Google > több helyen kapható már) az úgy rendbe teszi az akár évtizedes problémákat, hogy a már tájékozottabb bőrgyógyászok is ezt ajánlják. Növényi őssejteket tartalmaz, gyulladáscsökkető... innám is a helyedben, van belőle alkoholos oldat is.
2021. márc. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos csak az tudja aki benne van vagy volt! Sok féle fájdalomcsillapítót kipróbáltam, de nincs hatása egyiknek sem. Falkaparó, ordító fájdalmat érez akinek ilyen súlyos állapotú övsömöre van! Nem a hólyagos felület fáj, hanem /nekem / a bordaközi idegek ami a hólyag alatt van! A hólyagos rész szépen leszáradt.
2021. okt. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!