Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig marad meg a szoli...

Meddig marad meg a szoli által nyüjtott szín, ha hetente egyszer szolizok?

Figyelt kérdés

2021. márc. 16. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát, a bőrrák tünetei elég hosszantartóak.
2021. márc. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyomoronc vagy látom
2021. márc. 17. 08:59
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Rosszul látod, nem vagyok az.
2021. márc. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Én 3-4 nap alatt kifakulok, így a napi fél óra az alap.
2021. márc. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ,ha jó minőségű szolikrémet használsz ami bronzosìt,hosszantartó színt ad akkor tovàbb, sajnos ezek 10-15 ezer körül vannak viszont kevesebbet jársz szoliba, de sokkal tartósabb a szín így duplán megéri, 1 évig tudod hasznàlni. Kérlek ésszel járj szoliba, október-novemberben max kéthetente 6-7 percre (télen nem kell barnának lenni, elég ha nem vagy sápadt, hófehér). December-január-februárban tarts pihenőt.

Márciustól jó szolikrémmel heti 2x (szoligép függő én 12 percnèl sose jártam többre, csokiszokiba,eu szabvàny szerinti) látható eredmèny lesz májusra.Illetve ha jobb idő van áprilistól próbàlj levegőn lenni. Nyári szolizás attól függ,ha pl.kertes házban laksz totàl felesleges, kertészkedj bekenve jó minőségű bronzosìtó naptejjel, max 2hetente 12 perc szintentartás miatt. Ha nem tudsz sokat napon lenni akkor heti max 2, de inkább egy.

Én azt gondolom ha valaki ésszel használja a szolit akkor egy jó dolog, csak senki ne akarjon sötétbarna lenni, ha az nem az ő bőrszíne, ne rugaszkodjunk el a saját bőrszínünktől.

2021. ápr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 1 hétig tart.

18 éves korom óta szolizok anyukám most 52 ő 35 éves kora óta.

Ha heti 1x mész akkor megmarad a színed de nem leszel barnább annál ,ha heti 2x akkor barnább leszel

2021. ápr. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Írtam utolsó válaszoló 🤫
2021. ápr. 29. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!