Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig kell érlelni az eliquidet?

Meddig kell érlelni az eliquidet?

Figyelt kérdés
Ma 2órakor csináltam egy 60ml-es adagolópalackba energia italos eliquidet és eléggé jó rágógumis illata van már most imádom. Szerintetek meddig érleljem?

2021. márc. 16. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyomhatod most is de az igazi 24+ óra múlva lesz

Haverom bekavarta, elfelejtette, egy év után azt mondta hogy bár mindig ennyi türelme lenne kivárni :D

2021. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megkóstoltam és mintha a rágógumi egy kis vizzel fel lenne öntve pedig nem tettem bele kevés aromát pont a recepthez csináltam. Inkább várok még vele 1-2 napot :D
2021. márc. 16. 22:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha SnV, akkor szívhatod rögtön, de vársz vele 1-2 napot az si jó. Mikrózni tilos!

Ha nemSnV, akkor 3-4 nap is lehet, édes ízeknek kell annyi, hogy kiadja rendesen az ízt.

2021. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy tudom megnézni hogy SnV vagy nem? Amúgy most se rossz érzem rendesen azt izt.
2021. márc. 16. 22:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Rá van írva, hogy "Shake and Vape"? Ha rá van, akkor SnV, ha nincs akkor nem az. De sok aroma esetén érezni rögtön az ízt, csak pár nap után jobb lesz, van olyan is, aminek kezdetben kb semmi íze.
2021. márc. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az baj ha már elszívtam belőle kb 6 milit?
2021. márc. 17. 00:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Ha neked megfelel rögtön keverés után az íz, akkor szívhatod rögtön is! :D
2021. márc. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!