Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A védettségi igazolványnak...

A védettségi igazolványnak szerintetek lesznek előnyei a mostani helyzetben?

Figyelt kérdés
A védetteknek járni fognak bizonyos kiváltságok? elképzelhető ez?
2021. márc. 17. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Persze, különben nem vezetnék be. Anélkül majd talán a boltba mehetünk csak, meg ahol nem rúgják ki az oltatlanokat akkor a munkahelyre. Pont emiatt nem szabadna senkinek oltatni, akkor fejre is állhatnának, nem lenne aki dolgozik. Kíváncsi lennék hány óra alatt érne véget az influenza, vagyis a korona járvány.
2021. márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak júniusig érvényes. Remélem, hogy addig kapunk valami kedvezményt!
2021. márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem miért azok kapjanak kedvezményt, akik megbetegedtek már. A többi 95% miért nem kap? Nem mi terheltük az egészségügyet, persze tudom, ez nem hibája senkinek se ha valaki elkapta. Viszont vannak, akik nem kevés pénzt öltek bele hogy egészségesek maradjanak, most meg majd mehetnek vérvételre 11.000ért + a kártya 3.000, pedig fizetjük a TBt is, mint szinte mindenki. Aztán vagy van bennünk antitest vagy nem. Ez aztán a marha igazságos rendszer.
2021. márc. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogyne. Már a halottaknak is kiküldték.

Sőt volt akinek 4-et is, különböző dátumokkal.

(A ma esti tv-híradóban mutatták.)

2021. márc. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem lesz semmi előnye, mivel az oltás nem kötelező.
2021. márc. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Napok (hetek) kérdése és kiderül.
2021. márc. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!