Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a fejem. Lehet, hogy covid?

Fáj a fejem. Lehet, hogy covid?

Figyelt kérdés

Mikor halok meg? Anyám is covidos?

Hívjak mentőt? Anya hívott magának 1hónapja és bevitték. Ott volt 2 napot és hazaküldték, hogy semmi.



2021. márc. 18. 11:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%

:D Istenem XD ... Csak ilyen kérdéseket látok a mai nap :D . Szakadok a röhögéstől XDDDD ...


Képzeld, én is Covidos vagyok, mert beütöttem a könyököm az asztal sarkába, lefejeltem a kocsim ajtaját tegnap este és műanyaghegesztés közben ráfolyt a forró műanyag a kezemre. Háromszorosan Covidos vagyok XDDDD . Menekülj előlem!!! Hát ez kész b*zd meg XDDD.

2021. márc. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Önmagában a fejfájás valószínűbb, hogy mástól van. Nem jól aludtál, túl sokat néztél képernyőt, esetleg front. Bár lehet a covid tünete, önmagában nem valószínű. De még ebben az esetben is, ennyi tünet miatt nem szükséges, hogy kórházba felvegyenek. Pihenj, ha teheted, fejfájáscsillapítót is bevehetsz. Ha több tüneted lesz, akkor pedig telefonon konzultálj a háziorvosoddal.
2021. márc. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem, miért nem téged raknak be a mentőbe és használnak gyorstesztnek.

Fejfájás -> Covid!


Az orvosok elbujhatnak előled és meghajolhatnak tudásod előtt :)

2021. márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
61%
Kedves 1 válaszoló. Nem mell egyből hülyének nézni az illetőt. Nekem az egyetlen tünetem a covid megbetegedésemkor a fejfájás volt (soha nem szokott fájni a fejem és napokig nem múlt el). Különösen akkor fájt ha lehajoltam, mintha lüktetett volna a halàntékom és rettentő nyomás volt a fejemben. Egy covid tesztet megér, hogy legalább azt kizárhasd a fejfájás okai közül!
2021. márc. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
#1 -> #4 Jóvanna' jó kedvembe vagyok, meg ma csak ilyen kérdéseket találtam a reggeli kávém szürcsölgetése közben :D . Egyébként jogos, lehet, hogy bennem is bújkál a Covid, csak én soha nem érzek tüneteket. Általában tiszteletben szoktam tartani, ha valaki jobban tart ettől, mint én. Ha napokig fájna egyfolytában a fejem, akkor lehet, hogy én is aggódnék már...
2021. márc. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy covid
2021. márc. 18. 11:29
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok meghalniii. Tud valaki segíteni?
2021. márc. 18. 11:29
 8/17 A kérdező kommentje:
1 es hát tegnap elestem, de nem azért fáj az 100*% l és k. Amúgyis most covid van valószínűbb az.
2021. márc. 18. 11:30
 9/17 anonim ***** válasza:
61%

Kb minden tüntet (fejfájás, hasfájás, derékfájás, orrfolyás, lábujjfájás) is ennyi erővel megérhet egy Covid tesztet, hiszen 100 emberből 3-nak ilyen szimptómája volt csak!


Nem kötöszködni akarok, dehogy. Csak értsük meg, hogy egy fejfájás kb. 1500+ dolognak lehet még a tünete.


Ha meg valaki fél a vírustól, mert alapból is beteg, vagy gond van a szervezetével, kérjen hetente gyorstesztet.

2021. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#1 & #5 -> Ne pánikolj, én szentül meg vagyok győződve arról, hogy az immunrendszer működése a lelki állapoton is múlik jelentősen. Én soha nem betegszek meg (mondjuk műanyaghegesztéskor kifekszek két napra, ha beszívom a felszálló gőzt véletlenül), mert nem stresszelek semmin se. Helyette máson stresszelek: például azon, hogy jól tudok-e műanyagot hegeszteni :D .


#7 -> Erről az jutott eszembe, amikor Bruce Willis (talán a Bérgyilkos a szomszédomban) mondta azt, hogy mindenki meghal előbb utóbb. Én nem a haláltól félek, hanem attól, hogy hogyan halok meg. Én is amolyan teátrális halálról álmodozok, mint Petőfi atyánk. A szarban és nyálban fetrengős módszer (amihez a nagyfaternek volt szerencséje), az nem valami kecsegtető. Mondjuk a lépcsőn elvérző módszer lehet még érdekes, amihez Spike Spiegel-nek volt szerencséje, de az akasztás szintén nem szimpi. Ükfater felakasztotta magát, amikor hőbörgött '56-ban, és érte jöttek másnap este egy fekete Pobjedával. Kéne egy háború, abba tök stílusosan meg lehetne halni :D .


*khm, mindegy, lényeg, hogy nyugi, nem fogsz meghalni... még :D . Vegyél be Kalmopyrin-t, igyál teát, szellőztesd át a házat és amíg ezt végigzongorázod, addigra semmi bajod nem lesz már.

2021. márc. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!