Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen jellembeli különbségek...

Milyen jellembeli különbségek vannak az oltást kérők és az oltást elutasítók között?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 13:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Milyen viselkedés, hozzáállás, világnézet...
2021. márc. 18. 13:24
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Az oltást kérők mindent elhisznek amit a tévében látnak. A nem kérők óvatosabbak, szeretnek gondolkodni, illetve kérdéseket feltenni.
2021. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Az oltást elutasítók mindent elhisznek amit a gödényfélék meg konteósok írnak a facebookon. A fő érvük, hogy nem lehet tudni mi van az oltásokban, nem mintha egyáltalán értelmezni tudnak az összetevők listáját. A napi két doboz cigi, pár feles, az olcsó műkaják esetén persze nem problémáznak.
2021. márc. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Oltast kerok: ra akarjak eroltetni a masikra az o velemenyuket es ijesztgetnek lelegeztetovel meg halallal, csaladtag halalaval.

Oltast elutasitok: TOBBSEGUK elfogadja es TISZTELETNBEN tartja a masik donteset, velemenyet, ha ugy erzi az adott illeto, hogy neki erre a vakcinara szuksege van.

Persze mindket "taborban" vannak normálisak, akik nem allnak le vitazni a másikkal.

En most a sajat ismeroseimet csoportositottam es velemenyeztem

2021. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez bonyolultabb ennél. Ha cukorbeteg lennék, akkor leheth beoltatnám magam, de teljesen egészséges vagyok, kész vagyok arra h elkapjam a vírust. De persze akkor is beoltatnám magam, ha az azt jelentené, hogy onnantól teljesen védett vagyok a vírustól örökre. De ugye nem ez van. Akkor meg minek? Meg amúgy is csak az ismerőseimmel találkozok, és csak kb hetente 1x hagyom el a házat akkor is. Élelmiszereket rendelni szoktam.
2021. márc. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%

Az én környezetemben aki oltás parti csendesebb, nem erőlteti rá senkire a saját véleményét.

Míg az oltás ellenes ismerőseim nagyon agresszívan,gúnyólódnak azon aki az oltást kèri.

És folyton küldözgetnek álhíreket, oltással kapcsolatos ellenszenveiket. Oké az nem zavar ha megmutatják a butaságokat, legalább azt is elolvasom és szerencrr tudom szűrni. De abból már elegem van ahogy megalázónak, és ez is fegyverük hogy gúnyolodonak cinikusan.


Azt kéne megèrteniük,azért mert kérem az oltást annak ellenére hogy fiatal vagyok és nincs betegségem, nem rettegek a vírustól. Egyszerűen csak ezt tartom a leglogikusabb, legèsszerűbb döntèsbek.


Az oltaselllenzőkre jellemző mèg,hogy a maszk viselèssel sem értenek egyet. Azt is feleslegesbrk tartják.

Ebből is le lehet szűrni,aki oltás ellenes,az önző egoista, és csak a saját érdekeiket nézik.

Azt már nem,hogy esetleg nem magukat védik a maszkkal hanem saját maguktól a másik embert,aki esetleg gyengébb.

Jellemző az oltás ellenesekre, hogy aki gyenge az ügy járt haljon meg, nem fogja őket meghatni. Az se ha egy közeli csaladtagjukat veszítik el covid miatt.

2021. márc. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
Az oltást nem kérők mindent elhisznek amit a tévében látnak. A kérők óvatosabbak, szeretnek gondolkodni, illetve kérdéseket feltenni.
2021. ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!