Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért alszok rosszabbul?

Miért alszok rosszabbul?

Figyelt kérdés
Régebben mindig nagyon jól aludtam. Mindig este normálisan, gyorsan elaludtam, majd csak reggel ébredtem fel, és ennyi. Viszont most kb. 1-1,5 éve már nem így van. Most is el szoktam aludni, nincs álmatlanságom, csak sokkal nehezebben, sokszor órákba telik, éjszaka legalább 3-szor felébredek, sokszor érzem úgy mintha szinte semmit sem aludtam volna. Biztos alszok valamennyit, de rossz minőségben, sok időbe telik mire elalszom, és sokszor felébredek. És hiányzik az az idő amikor nem így volt, nem értem ez miért változott meg. Nagyon jó lenne ha megint úgy tudnék aludni mint régen, mert akkor tényleg jól aludtam, de nem volt nekem ez olyan nagy dolog akkor. Mostmár viszont értékelném, nagyon jó lenne ha megint az lenne. Szóval mitől változhatott ez meg? Hogyan tudnék jobban aludni?

2021. márc. 18. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Az iskolai stressz.
2021. márc. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ritanagy77 válasza:
Nálam is megváltozott, pedig imádtam aludni. Én ezt az idő múlásának tudom be. Egyrészt lehet biológiai magyarázata, másrészt a stresszre is gyanakszom. Sajnos már nem lehet elkerülni, az életem része és ez kihat az éjszakákra is. :(
2021. márc. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!