Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hogy hülye kérdés lesz,...

Lehet hogy hülye kérdés lesz, de mivel eléggé hipochonder vagyok, így felteszem :D Tegnapi nap folyamán a szokásos reggeli kis D vitaminomat vettem be, amikor megakadt hátul a nyelvemnél, Folytatás lent (?)

Figyelt kérdés
de utána nyeltem egy nagyot és éreztem a "nyakamnál"/torkomnál hogy lement. Ezután semmi köhögés, viszont azóta nagyon furcsa érzés van a torkomban,illetve a mellkasomnál. Szerintetek bekerülhetett a tüdőmbe? Most nagyon félek, mert olvastam hogy tüdőgyulladást is okozhat, és olyat is h valakinél bekerült de semmilyen tünetet nem produkált. Igen nagyon hipochonder vagyok :D de mi a véleményetek?
2021. márc. 19. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem került be. Nyugodj meg, majd elmúlik az érzés.
2021. márc. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A tüdődbe tuti nem. Lehet, hogy a torkodat egy picit lehorzsolta, ezért lehet egy pár napig idegentest érzésed ott.
2021. márc. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne olvass bromságokat, vagy ha mégis így jártál... alapvető ismereteid sincsenek a testedről, ami szomorú.
2021. márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat skacok! :D Utolsóval valamilyen szinten egyetértek, valóban eleve hülyeség volt a kérdés, mélyen belül tudom h nem nyeltem félre semmit, csak én eléggé szorongó vagyok, mint írtam hipochonder is, és ezeken felül mindent túl gondolok :/ Kis koromban egyszer nagyon durván félre nyeltem egy gyógyszert azóta van ez az"uhh akkor most biztosan félrenyeltem" mániám. Jelenleg csak egy kis megnyugtató visszaigazolásra volt szükségem szóval mégegyszer köszi! :D
2021. márc. 19. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!