Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Covid alatt puszilkodtok?

Covid alatt puszilkodtok?

Figyelt kérdés
Észrevettem,hogy sokan (főleg fiatalabb korosztály) nem törődik azzal, hogy minimalizálják a személyesebb kontaktusokat (pl:puszi és ölelés)...Pl: ha találkoznak/ köszönnek vagy ajándék adnak/fogadnak adnak puszit ugyanúgy mintha nem lenne jelen a vírus! Ti hogy vagytok ezzel? Sokan alapból nem puszisak,de valakinek pedig nehéz megszokni,sőt vhol sértésnek veszik,ha nem adsz!

2021. márc. 20. 01:28
A kérdező szavazást indított:
Puszilkodom
Inkább ölelés
Kizárva
Csak rokonokkal
Utálom alapból is
54 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Hát figyelj, amíg össze voltunk zárva harmincan a tizenkét m²-es terembe, napi hát órában, addig nem tudom hogy lehetett e rontani a helyzeten
2021. márc. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Alapból nem szeretem, a kézfogást sem, mert tudom, hogy a legtöbb ember egyáltalán nem mos kezet vécé után sem. Viszont most van aki minden áron kezet akar velem fogni vagy puszi, mercsakazérisszarikbeleőlázadó.
2021. márc. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Puszi, öklözés és csak utána az ölelés.
2021. márc. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Puszi, ölelés, csók a párommal..stb.. minden.. érdekes, a környezetemben senki nem beteg.
2021. márc. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Egy éve nem öleltem meg a rokonaimat, akik nem élnek velem együtt. És nem puszilkodunk. Nincs testi kontakt.
2021. márc. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%

A tinik puszilkodnak ezerrel.

Most már eredménye is van.

2021. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
Alapból is nagyon ritka, de az az évi 1-2 alkalommal a covidtól független is megvan.
2021. márc. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
Persze. Ugyanugy csinalok mindent mint eddig. Nem fogja ilyen fszsag befojasolni az eletem.
2021. márc. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ez kicsit meggondolatlan volt...
2021. márc. 22. 00:01
 10/16 anonim ***** válasza:
22%
Igen, ugyanúgy köszönünk rokonokkal, barátokkal ahogy eddig. Több mint egy éve még egy megfázásom se volt, covid pláne nem. Én az immunrendszerem erősítésében hiszek, jól bevált. Aki fosik, zárja magára az ajtót szájkosárral a fején ha tetszik, én biztos nem fogok félelemben élni. A szabadságomtól pedig senki nem foszthat meg.
2021. ápr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!