Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha valaki TETVES és puszilkodá...

Ha valaki TETVES és puszilkodás van családi összejövetelen, akkor összefogott hajjal adva a puszit átmehet a hajamba?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki tetves, puszilkodás helyett inkább irtogatáson gondolkodjon. Mellesleg én vigyáznék, habár összefogott hajba talán nem megy át.
2011. jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Át. Közösségben terjed a tetű. De azért ilyen rövid kontaktusnál nehezen.
2011. jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Még a ruhán keresztül is átmásznak, légy óvatos.
2011. jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnos a családban elég rosszul van kezelve ez a tetű téma,de majd vigyázok.:D
2011. jún. 10. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszer s mindenkorra írtsátok ki a tetűt. kétszeri kezelés mindenkinek. Én paranit-et haszáltam, amikor a gyerekek hazahozták... Az első után 8 nap múlva kell újra használni, de aztán többet nem. Szerintem megéri!
2011. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!